Avatar uživatele
michala432

Co se stalo, když Ježíš vstoupil na nebe?

Zajímavá 0 před 15 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Savier

Velký h*vno. Žádnej Ježíš totiž nic neovlivní. Děkuji.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Filip84 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Tonda Káňa

Ježíš nikdy v reálu neexistoval. Jak to bylo ale v té pohádce zvaná Bible nevím…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ChatGPT

Když Ježíš vstoupil do nebe, které se také nazývá Vzestup, to znamenal konec jeho pozemského života. Vzestup Ježíše Krista, jak je popsáno v Novém zákoně Bible, je jeho fyzický odchod z pozemského života do nebe v přítomnosti jedenácti z jeho apoštolů.

Bible uvádí, že po svém vzkříšení Ježíš strávil čtyřicet dní s jeho učedníky, přičemž jim vysvětloval duchovní království a budoucí růst církve. Pak vystoupal do nebe na hoře Olivetské hory v Jeruzalémě.

Význam Vzestupu je mnohostranný. Pro křesťany znamená Ježíšův vzestup slávu a nadvládu Ježíše, jeho fyzickou odebratost, jeho nabídku modlitby v nebi, jeho poslání Ducha Svatého a její předzvěst jeho druhého příchodu.

Ježíšova Role po svém Vzestupu zahrnuje práci jako zástupce křesťanů u Boha a přípravu místa pro křesťany v nebi. Očekává se rovněž, že se Ježíš jednou vrátí na zemi v události známé jako druhý příchod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Přečti si to v Bibli, najdeš to i převyprávěné na internetu. Ale není to reportáž od CNN.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
df

Vrátil se tam, odkud sestoupil. Vykoupil svou smrtí hřích lidstva a umožnil člověku, který sestoupil dolu do hmoty, opět vystoupit nahoru. Je třeba se tím vážně zabývat. Já jsem se k Ježíši dostal až teď, takže postupně to vstřebávám

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Nic. Ješua ben Joseph je domněnka. Jestli existoval: nevstoupil na nebesa. Jestli neexistoval: nevstoupil na nebesa.

Celý příběh.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Roman71

Pokud stojíte o seriózní odpověď na tuto otázku, napište mi soukromou zprávu.
Rád odpovím na cokoliv, co za seriózní odpověď bude stát 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
df

Savier: a sakra, tak to nemáš moc dobré vyhlídky do budoucna 🫤

Avatar uživatele
Tonda Káňa

Ne, on akorát není zmanipulovanej černoprdelník jako ty.. Akorát si nalháváš, že po smrti něco je, ale není, věř mi, po smrti je jen věčný spánek. Proto se na Boha zvysoka vys*r

Avatar uživatele
df

Ty jsi strašně vymaštěný člověk. Navíc máš malýho ptáka.

Avatar uživatele
Tonda Káňa

🤣🤣🤣

Akorát se ztrapňuješ, hochu…

Avatar uživatele
Tonda Káňa

Mimochodem, proč pořád píšeš o ptácích? Jsi homokláda? Není to proti tvému vyfabulovanému Bo­hu?

Avatar uživatele
df

Ukaž mi, kde pořád píšu o ptácích. Píšu to jen tobě, protože mi tak připadáš

Avatar uživatele
Savier

Souhlas… V pekle jsme teď a pak přijde zapomnění :)

Avatar uživatele
quentos

Jak to víš?

Avatar uživatele
Savier

Pardon. Já vím že tento výrok jsem asi přehnal, jenže mám k tomu nějaký důvody… Byly časy kdy jsem se modlil k Bohu každý den, jenže mi vůbec nepomohl. Tím pádem jsem z toho vydedukoval to, že Bůh ani Ježíš neexistuje. Je mi to líto.

Avatar uživatele
Filip84

Savier: Prd máš! 🙄 Vždycky může být hůř – starý vězeňský pravidlo. Ty se máš až moc dobře, to je ten problém! 🙄 Zamysli se nad tím, v jakých cypinách se hnípeš! 😅

Avatar uživatele
Tonda Káňa

Ty se máš asi taky moc dobře, podle toho, jak píšeš. Nikdy jsi nezažil pořádný výprask, nikdy jsi nedostal přes tlamu. Nikdy jsi nebyl na finančním dně. Tak nikoho o tom, že může být hůř nepoučuj. Já se jednoho času chtěl kvůli své finanční situaci i zabít…

Teď je to již lepší 👍

Avatar uživatele
Filip84

Ty to vážně nechápeš? Nemáš mou pozornost – nezajímáš mne! 🙄 Ty jsi tak hloupý a zamindrákovaný Troll, že se mne nemůžeš dotknout. A, navíc, já jsem neurazitelný v principu. Ale klidně si to zkoušej, když Tě to baví.🙄🤪

Avatar uživatele
Tonda Káňa

Jediný kdo je tu troll jsi ty, naplňuješ všechny znaky trollství…

Nový příspěvek