Avatar uživatele
Michal Kole

Co se má dělat, když se natankuje plná nádrž a pak z prodavačky vyleze, že karty nejdou a bankomat v blízkosti není?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? led, mojitek, Syd, pusinka50, fablen, Damiana před 4396 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
fablen

Tohle bych tedy zažít nechtěla a myslím, že tato informace by měla být uvedena určitě už na stojanu, aby si zákazník natankoval pouze za tolik, kolik má peněz v peněžence… Asi bych tam na sebe nechala kontaktní údaje, předložila OP a odjela někam vybrat a vše poté vyrovnat. Jak jinak to řešit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mojitek

Rozhodně chyba není na straně zákazníka,měli to tam výslovně uvést a na viditelném místě kde by to bylo vidět ještě před natankováním.Ale když už se stane,tak asi občanka,opis spz a že se to zaplatí až jim to bude fungovat.Ovšem když je to úplně mimo zákazníkovo bydliště tak nevím.Prodavačka musí kontaktovat nadřízeného ,pak je to na dohodě.Ale nemůžou nikoho nutit aby jezdil a utrácel za benzín/naftu jen kvůli jejich chybě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Stalo se mi to. Dohodli jsme se, opsali si doklady nechal jsem tam telefon a druhý den jsem to jel zaplatit v hotovosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

je to jejich chyba tak ať se staraj,pokud to nemají vyvěšené u stojanů,tak bych je seřval a odjel.Je to jejich problém ne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lilleček

Bohužel se to občas stane a ne jen u benzínky ale i v super/hyper­marketu a většinou za to nemůže ani ten obchodník … když přístroj na karty přestane spolupracovat zrovna v tu chvíli … avšak pokud problém trvá, musí to obchodník nějakým způsobem oznámit … v létě když sem byla na brigádě v obchodě jako pokladní se mi to jednou stalo, že paní měla velkej nákup, chtěla zaplatit kartou, ale transakce neproběhla .. chyba obchodu to nebyla a muselo se počkat než se to zase znovu „nastartuje“ jenže to by při frontách v obchodě nešlo .. paní tedy musela nechat nákup u pokladny a vybrat v nejbližším bankomatu .. horší je, když ten bankomat poblíž není …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michal Kole

Drápe, žádnou zástavu, nejsi povinen dávat.

S tou občankou to není právě čisté, protože si můžou přečíst jiné osobní údaje co jsou na občance (rodné číslo) a to zneužít.

před 4396 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek