LeeLee

Co s roztřepenými konečky vlasů?

Pořád mě trápí roztřepené konečky vlasů. Nedávno jsem si vlasy zastřihla o zhruba 2–3 cm, ale dřív jsem měla vlasy sestříhané, takže konečky mám roztřepené i výš, ale zase si nechci tak moc stříhat vlasy :(( Nemáte někdo nějaké tipy?

Odpovědi
anonym

Vim , ze je i sampon specialni na roztrepne konecky . Zkuste se pozeptat .. -iv-

samicek333

Taky jsem slyšela o nějakém šamponu, ale já bych je asi nechala povyrůst a až pak bych je ostříhala, ale pořádně.

žolik

Udělat si doma masku na vlasy,žloudek,med včelí,olivoví olej,nebo si koupit nejsou drahé,udelt zábal dát na hlavu igelit a ručník nechat 30min zabalené,pomůže to.

Zdroj: žolík

Já si myslím že byste se měla jít ostříhat.A když máte rozstřepené konečky i výš tak jedině sestříhat znovu.