Monie

Jak předejít třepením konečků?

Před pár dny jsem si nechala ostříhat konečky, jelikož byly některý i roztrojený, používám olejíček ale ten moc nepomohl (samozřejmě). Jak teď mohu předejít třepení konečků? Ráda bych si nechala narůst dlouhé vlasy (ted po lopatky). Již nežehlím, fénuji studeným a vlasy myji každý den (bohužel mám velmi mastné).

Odpovědi
KatkatkaW

kvalitní šampón proti třepení, nějaké doplňky stravy.
já si vlasy denně žehlím, používám regenerační masku (Gliss Kur) a beru hořčík a zinek a konečky se mi vůbec netřepí

anonym

dávej si co nejvíc vlasy nahoru, aspoň doma, do skřipce, aby se ti konečky tolik nepoškodily mechanicky, stále dřeš o záda, konečky se tím ničí, když nemáš co dělat, chyť nůžky a stříhej si jen minimální kousky poškozených vlasů, češ jemně, hecukej hřebenem, já mám vlasy pod pas, nikdy mi žádné šampony na roztřepené konečky nepomohly, ale mám je normální, myju si jednou za týden, v létě třeba i denně, používám rozčesávač, tedy kondicioner, abych vlasy po umytí neškubala, na noc zaplétám, abych ráno snadněji rozčesala, nepoužívej ostré hřebeny, já mám kartáče a taky nefénuj až do úplného vysušení

pizlicka

zadne serepeticky nepomohou,pokud nemas kvalitni stravu-ovoce,zelenina,lus­teniny,veprova jatra,vejce,lo­sos,slunecnico­va seminka,olivovy olej-kazdy den na zeleninu.