Rokio

Co říkáte zatím na našeho prezidenta Petra Pavla?

Myslíte si, že je zatím dobrým prezidentem? Co by měl na sobě zlepšit?

Nejlepší odpověď
Drap

Nejsem předurčen k tomu, abych hodnotil prezidenta. Kdyby byly znovu volby, určitě bych ho nevolil

Další odpovědi
zjentek

Pomatený kariérista od děcka. Touha po majetku, moci- všeobecně mindráky… Jen bůh ví, co za tím vlastně vězí, ale… Možná by věděl i profesionál přes psychiatrii. A co s tím, národe, ptám se. No NIC. Děkuju.

paul1

Myslím, že o 50% lepším prezidentem, než byl Zeman. Hlavně není vulgární, nepije a nedělá ostudu

plebs

Je dobrým jezdí na bavoráku, skáče padákem. Více podpořit Černochovou a tím dříve porazit Rusa.