suaeda

Co říkáte novým taxislužbám pro důchodce a invalidy?

Myslíte si, že jsou potřebné a neohrožují běžné služby taxislužby? V našem městě se nyní rovněž nové taxíky pro důchodce a invalidy objevily. Místní taxíkáři to berou velice špatně. Dokonce začali novým řidičům vyhrožovat. Přitom se nová taxislužba snaží přednostně dopravovat důchodce a invalidy k lékařům, případně na potřebné nákupy. Žádné vyvážení po hospodách a kavárnách. Cena u této nové služby je zhruba poloviční proti běžným taxíkům. Máte také podobnou taxislužbu ve Vašem okolí?

Nejlepší odpověď
Drap

O ničem podobném v okolí nevím. Myslím, že tato služba může hodně lidem pomoci.

Další odpovědi
marci1

Tuto službu u nás máme a je dosti využívaná. Nejen že důchodce a invalidy odvezou, ale pomohou jim, dělají jim doprovod k lékaři, pomohou vyřidit potřebné věci ap. Nejedná se tedy jen o odvoz (taxi).Lidé jsou spokojeni. 🙂

dudu

U nás jednak spolehlivě funguje tzv. městské taxi spočívající v tom, že za 45 korun pasažéra zaveze kamkoliv ve městě a jednak je v rámci IDS provozována místní doprava. Využívá jen nízkopodlažní vozy, nepřestupní jízdné stojí 10 korun a spoje jezdí v půl hodinových taktech. Více si přát tudíž není zapotřebí.

Hamon

Nic, nebavím se s nimi.