autacek

Co říkáte na výzvu muslimské komunitě, ať se na nás vyzbrojují? To tady opravdu něco takového chceme?

https://www.no­vinky.cz/doma­ci/clanek/ces­ke-muslimy-rozcilila-vyzva-at-se-ozbrojuji-40274821

Nejlepší odpověď
led

Vyhlásenie dotyčného pána nenašlo kladnú odozvu ani v muslimskej komunite ČR.
„Na jeho apel reagovalo na sociální síti mnoho muslimů pobouřeně. „Chcete, aby bylo ještě víc nenávisti vůči muslimům? Co takhle radši posbírat lidi, komunitu a dělat něco dobrého, ukázat prostě lidem, že nejsme takoví, jako nás jiní vidí?“ komentovala to např. muslimka vystupující pod jménem Martina Martas.

jakákoliv prohlášení nebo jednání členů představenstva včetně Kushnarenka nereprezentují názory muslimů žijících v Praze nebo v ČR.“
toto sú úryvky Z vášho odkazu

Vyvolávaním paniky a neznášanlivosti odporujete platným zákonom ČR.

Další odpovědi
Kepler

Něco takového určitě nechceme a tytéž hlasy se ozývají i po po útocích islámských teroristů. Oheň se nehasí ohněm.

anonym

říkám na to jen tolik: snad evropští muslimové dostanou rozum dříve, než některá z těchto výzev opět padne na úrodnou půdu. Ostatně nic jiného se na to ani říct nedá, nějaké blábolení o tom, že i Češi budou ozbrojeni a připraveni k boji není nic jiného než zbytečné šíření paniky …

Edison

Pán si neuvědomil, že česká společnost už vyzbrojená vcelku je a nějaké problémy s tím nejsou. Neuvědomil si, že češi jsou odhotni se bránit. Teda hlavně jako jednotlivci.

zjentek

No tak jistě… řeknu vám, to je teda strašná srabárna, střílet do neozbrojenejch!

ivzez

Co bych na ni říkala?

Čeští muslimové na ni zareagovali adekvátně.
Opravdu byste tu chtěl něco jiného?
Opravdu byste chtěl, aby se na základě výzvy ozbrojili?

(Čím dál víc mne přesvědčujete o tom,
že nerozumíte tomu, co čtete.)

autacek

@ivzez

Já pochopitelně rozumím psanému textu, jinak bych sem na daný článek nedával odkaz. Nemohu se ale zbavit prvotního dojmu, jak reagoval jeden z jejich zvolených, nejvyšších představitelů. Možná jsou výbušnější povahy a mají jinou mentalitu, ale věřím tomu, že s takovou reakcí vnitřního cítění a nitra není zdaleka sám. Ty ostatní zastírací manévry, uvádějící situaci na tzv. společensko-přijatelnou úroveň jsou jaksi očekávatelné, stejně tak jak vy taky nesmíte říct na plná ústa, co byste nejraději a co si myslíte.

Edison

George, tak to ale je a je to přesný opak paniky… Dokonce realistický opak paniky… Přeci něco docela jinýho, než umělý klid obyvatel NZ po útocích, když premiér řekl, že je nikdo nezastraší a budou dál trvat na svý multikulti společnosti… Všichni tomu tleskaj, a jistě i potenciální útočníci… civilisté budou jak kachny na střelnici…

led

Kepler mýlite sa v tvrdení „Oheň se nehasí ohněm.“ Mnohí hasiči by vám potvrdili, iste to poznáte hlavne z amerických katastofických filmov, že rozšíreniu ohňa sa veľaqkrát zabráni založením takzvaných „kontrolovaných protiohňov“ tj. kontrolovane sa vypáli vymedzovací priestor okolo požiaru, aby tento požiar nemal odkiaľ čerpať „horľaviny“

Edison

Dokonce některé typy požárů se přímo HASÍ některými typy výbuchů. Jeden je výbuch, který spálí veškerý kyslík, jiný zase vytlačí vzduch… typ se volí podle hořícího materiálu.

Kepler

Jo, já vím. Myslel jsem to sybolicky. Taky stepní požáry se likvidují založením protipožáru. Ale ani protipožár ten prvotní požár neuhasí, jen mu zamezí přístup k další potravě.

led

presne tak a toto platí aj o šírení paniky a neznášanlivosti. Ak im nedáte potravu, zabránite ich šíreniu.

zjentek

Led, tak to teda nesouhlas, ne ne ne! Neznášanlivost klidně rozšířím i bez potravy. Jde to i tady, pokud chcete důkaz. Za druhé, jde to i tady. Pokud chcete důkaz… (;

led

potrava je to čo pridávate do plameňov ohovárania, nenávisti a vytvárania paniky.
Nedávno tu bola otázka o šírení požiaru a tieto „zaručené správy“ tieto prejavy o „sebeobrane“ ako šíria médiá a dotyčný (meno zámerne nepíšem) ochranca muslimov je vlastne prikladanie dreva (potravy) do ohniska.