tomus

Co říkáte na proroctví Nostradama vzhledem k tomu, co se nyní děje ve světě?

„Tváře jsou zahalené do plášťů. A tentokrát červení a bílí vládnou zle.“

„Loď papežství bude ztracena, řízená k její největší záhubě.“

„Nepřátelský národ rozdělí rozmazlené. Řekové, kdo chtějí útok.“

„Med bude daleko dražší než vosk.“

Odpovědi
aliendrone

Co by, nic. Nostradamova proroctví jsou prostě DOBRÁ. A každé dobré proroctví musí být směrem k budoucnu nicneříkající, zatímco z5ně vševysvětlující. Což Nostradamus skvěle SPLŇUJE. ;) :D :D

Edison

Seš si jistej překladem?

Ale ono je to vlastně fuk. Neříkám nic… Ať je to přeložený tak, jak to myslel, nebo ne…

elkon

Nic, nezabývám se hloupostmi.