filip27

Co říkáte na prezidentovu inauguraci?

Nejlepší odpověď
anonym

Jediné co vím jistě, je fakt, že tento člověk se nám už nemusí v ničem zodpovídat. Znovu už zvolen být nemůže, což znamená že nám teď všem může začít *** třeba na hlavu a nevyvodíme z toho pro něj absolutně nic. Prezidentský úřad od doby zvolení Zemana považuji za trafiku, ve které zrovna dřepí někdo, kdo prospívá zemi nejlépe když drží ústa zavřená, tedy momentálně zcela nadbytečná instance. Je to škoda, protože i omezené pravomoce prezidenta mu teoreticky dávají prostor alespoň otevírat podstatná témata k diskusi, bohužel to asi už nemůžeme od stávajícího očekávat, ten se bude utápět už jen v tématech populistických, a útočit na všechny kteří s ním nesouhlasí v čele s novináři, které bude častovat svými útoky zřejmě tím častěji čím bude jeho rozum ustupovat do pozadí.

Další odpovědi
MonkeyKing

Neřešim, nezájem, nemá smysl se nervovat

zjentek

Ále jo… vcelku přiměřené důstojnosti danýho státu.

xxx3

Na to se snad dá říct jen „no comment“. Ale Tomio byl spokojený…

Kryšpín

Nejsem příznivec, ani obdivovatel Hradních nájemců, ale měl dostat příručku od odpůrců co a jak má provést a mluvit

anonym

OSTUDA …prezidentovu inauguraci bych srovnal s opilcem v nonstop baru plné splodiny a grázlů …myslím prezidentovu inauguraci Zemana bych mohl popsat jako inauguraci Havla a Klause = Groteska nebo Komedie

Brown Emma

Inauguration Day is usually an important day after the president is elected to a new position. retro bowl

3 vex

Příspěvek smazán administrátorem.

apoorva786

Příspěvek smazán administrátorem.