Avatar uživatele
Kelt

Co říkáte na pravidlo, že aspoň jedno jídlo denně by mělo být teplé?

Teplý čaj,nebo káva se tady nepočítají. Teplý hodnotný oběd nebo večeře. Začal jsem experimentovat, protože když jsem měl teplý oběd a bral jsem si do práce zbytek, že si to tam ohřeju, tak že je to špatné, že by mě mělo stačit jedno teplé jídlo. Teď nejím, co se doma uvaří. Dělám to asi týden, nepociťuji žádné problémy. Snad i hubnu, ale nebolí mne tak břicho a nejsem nucen pořádat večerní útoky na ledničku. Nakoupil jsem si rýžové a pšeničné chlebíčky a občas to konzumuji a nepociťuji přitom hlad a cítím se lépe. Možná je to stravou, nebo BMI index 32 a spalují se tuky. Jaký na to máte názor, respektive vlastní zkušenosti? Děkuji.

Zajímavá 0 před 1524 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Já si klidně dám i čtyři teplá denně… 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Být celý den bez teplého jídla si neumím ani představit. Musím mít aspoň polévku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… že teplý pivo nic moc …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Neříkám na to nic. Je to osvědčené pravidlo už našich předků. Experimentuj si jak chceš, já budu pokračovat v minimálně jednom teplém jídle za den, raději však dvě. Co má za význam zjištění co říkáme na takovouto věc? Komu to pomůže?
Každý ať si jí jak mu to vyhovuje a ani se neptám co na to říkáš ty.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Nic.
V zimních měsících by to měla být snídaně. Mají se „zahřívat“ ledviny/organismus.
Jinak jsme se učili, že tělu je to celkem „buřt“.
Teplé jídlo vůbec nepotřebuje. Není vhodné hltat ledové pokrmy (hlavně na lačný žaludek)
ani horké pokrmy. Pokojová teplota je ideální, v ústech během mělnění získá správnou teplotu

Upravil/a: da ny

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek