havloin

Co říkáte na nové vědecké studie infekčnosti Covid-19?

Massachusettský technologický institut provedl výzkum, jehož cílem bylo poskytnout odpověď na zdánlivě jednoduchou otázku: jak dlouho zůstává koronavirus ve vzduchu? Měření, prováděné laserovou technologií, ukázalo, že během minuty trvající řeči může infikovaná osoba vyprodukovat více než sto tisíc virionů. Ty pak mohou zůstat ve vzduchu po dobu až čtrnácti minut.

Odpovědi
Edison

Na co se vlastně ptáš? To máme jako rozporovat? Nebo to potvrdit? Jak asi? Studií jsou mraky… Tak studuj. Můžeš se do výzkumu i zapojit, jestli seš dost dobrej.

elkon

Neříkám nic, nezajímá mě to. Nezatěžuji se něčím, co stejně neovlivním.

zjentek

Já říkám, že pokud tenhlencten uměle vytvořenej Covid s dočasným chaosem v písmenkách (jak mu pravděpodobně byly přepsány a popřehazovány v jeho „velíně“), si v těchto chaoticky poskládaných písmenkách s pestrou škálou působnosti na organismy SÁM vytvoří jakýsi řád, tzn. nějak zásadně přemutuje na vir s konkrétním zaměřením na konkrétní segment/sektor LIDSKÝHO organismu, tak jsme v hajzlu. Brzy pak přemutujeme také, jako nějací netopýři. A možná je to dobře, možná je to cílený záměr přírody, kdy máme zmutovat tak, abychom ji KONEČNĚ NECHALI NA POKOJI a když ne přímo na pokoji, tak nechat ji alespoň „se nadechnout“! Ale ona na tohle čekat nebude a já ji fandím. Nebude čekat na nějaká „naše“ rozhodnutí. Zachrání se BEZ OHLEDU na nějaké „naše…“ (;

tak tolik JÁ k vědeckým studiím. (;

PS: jen zabíjejte dále pavouky a vše co vám stojí v cestě. Použijte INSEKTICIDY! Jezte zvířata ve fázi před vymřením a ládujte se kuřaty z klecí, které ládují gen. mod. krmivem a antibiotiky… ládujte se jejich vejci! Atd… výsledky pocítí KAŽDÝ SÁM NA SOBĚ. Teď máte kovídka, tak držte pysky a užívejte. Hodně štěstí, zjentek.

Edison

Máš nějaký nezvratný důkaz, Zjentku, o umělém původu? Teorií jsem slyšel a četl spoustu. Leč důkazy nikdo nepředložil. Mi to tak přijde, jako to, když Saddám měj ZHN. Ani po válce nikdo nic nenašel a sami USA přiznali, že nějakou teorii záměrně vydali za nezvratný fakt. Po důkazech se tak nějak nikdo nehodlal ani pídit, bo by to přeci mohlo ohrozit „dobré vztahy“. Takže asi tak to vidím s umělým původem SARS-CoV-2. Důkazy máme, ale nemůžeme vám je poskytnout. Po odeznění vypluje, že nikdy žádné důkazy nikdo nikdy neměl.

zjentek

Papouškuji názor české vědkyně, paní Soni Pekové. Jednoznačně a dělám to rád, protože hovoří, jako by i mi promlouvala z duše. Jinými slovy, bo jí věřím. V mnoha jejích názorech vnímám stejná přesvědčení, jako jsou ta má.

zjentek

A ještě jinak: on snad někdy někdo něco podložil důkazem? Tedy v porovnání s nekonečností vesmíru tady na zemi nejsem dlouho, ale… Není to náhodou tak, že každý důkaz platí pouze po omezenou dobu?

A proto já dávám na svůj rozum, nikoli na důkazy „někoho“. A to prosím VŽDY, za VŠECH MOŽNÝCH okolností, bez ohledu na takové či makové úrovně inteligence a další a další blablabla. Bo miluji svobodu a hlavně – pravdu Edisone! (;

Edison

Problém je, že neexistenci nečeho nelze dokázat. Naopak tvrzení o existenci je nutno dokázat, jinak nedává smysl. Taková je realita o jakékoli pravdě.