Avatar uživatele
anonym

Co říkáte na návrat Jiřího Paroubka do politiky?

Ano je tomu tak, zřejmě jste už o tom slyšeli. Na hodně místech v Ostravě visí jeho bilboardy a chce dostat senátorské místo. Jaký na to máte názor? (Zdroj: https://www.e15­.cz/volby/vol­by-do-senatu/paroubek-je-zpet-chce-ziskat-senatorske-kreslo-v-ostrave-1349442)

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, marci1, Kepler, hapiky před 2054 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Jiný názor

Jestli si myslí, že uspěje, pak je padlý na hlavu. No jo, i místo senátora je dobře placené.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hapiky

Je to nehorázná drzost

Já mu nikdy neodpustím, že podrazil naši vládu, když předsedala EU. I když ODSáky moc nemusím, byl to i tak podraz na ČR. Následné volby sice těsne vyhrál, ale stejně neměl s kým vládu sestavit, což byly boží mlýny. Přepočítal se, když si myslel, že je silný muž a stejný neúspěch mu přeji i teď. Takový podraz se jen tak nezapomíná. Ono, vyhrát volby a nemít nikoho nebo s kým sestavit vládu, je dost velký signál odejít do zapomnění, ale někteří mají opravdu hroší kůži, tak to budou zkoušet a zkoušet…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

Jiný názor

Nějak neřeším. Uvidím, když bude zvolený, zda se tentokrát spojí s Marťany, když mu to minule nevyšlo.

Zřejmě se mu opakované líbí.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
xxx3

Jiný názor

Já tedy zatím žádný reálný návrat nevidím, pouze návrat na billboardy a patrně i první stránky bulváru. Ukáže se až po volbách a řekl bych, že většině lidí je jasné (Paroubkovi asi ne), že to asi nedopadne. Snad kdyby protikandidáty někdo otrávil.

Upravil/a: xxx3

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Jiný názor

Neříkám nic, ještě se nevrátil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
petka.s

Podporuji ho

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Jiný názor

Každý má právo kandidovať, pokiaľ spĺňa zákonné podmienky, ale o víťazovi volieb (každého stupňa) rozhodujú voliči.

PS.
Verme, že je to tak naozaj.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Jiný názor

Za jeho šéfování začal džob z exekucí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Jiný názor

Ještě se nevrátil a myslím si, že se ani nevrátí. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
yuko

Nevadí mi to / je mi to jedno

Kazdy se muze pokouset…

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Muffz

Jiný názor

Kandidovat může, může být i zvolen, protože ho lidi znají (jako málokoho, kdo kandiduje do senátu). ČSSD za jeho éry zažívala nejlepší léta, sice spíš díky tomu, co tu napáchalo ODS a podobní pravicoví experti, ale i tak to byl úspěch.

Spíš mě jakýmsi způsobem jako rodilého a celoživotního ostraváka irituje, že kandiduje zrovna tady, když s tímto městem nemá nic společného. Chápu, že v Praze by si neškrtnul, ale i tak je to drzost. Volit ho nebudu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Jiný názor

Ještě zpátky není…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KarellV

Jiný názor

Jak přišel, ať zas odejde

Upravil/a: KarellV

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
hapiky

Muffz: ODS páchalo stejné podvody jako ČSSD, proto se divím, že jim to voliči tak dlouho žraly. Nejhorší ale na tom bylo, že ani jedněm nešlo o to udělat společně dobré zákony. Nevraživost ve sněmovně proto v konečné podobě nebyly zákony ale paskvily.

před 2054 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

To mne také štve.
Společných témat by se „pár“ našlo, něco se za tu dobu, kdy se obě strany ve sněmovně střídaly a „chvíli“ vládly společně, dalo udělat pořádně.

před 2051 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek