VaclavZeman

Co říkáte na Gladiátora 2?

Na webu jsem se dočetl, že má v roce 2024 vyjít Gladiátor 2. Podle mě to bude odpad. Ne, že bych takovéto filmy vyhledával, ale kdo by neznal Gladiátora? To musím uznat i já, fanoušek úplně jiných žánrů, že to byla pecka. A to Russellovo tělo! Teda je pravda, že v dnešních dnech máme s Russellem identické tělo.

Jen se bojím, že to dopadne jako ty Rambové. To radši než Ramba bych si pustil Planety opic.

Děkuju.

Nejlepší odpověď
Lurius

O tom jsem nevěděl, ale koukám že film má v rukou původní režisér, a vzhledem k tomu že bude třeba odvyprávět nový příběh, bych se toho tolik nebál.

Další odpovědi
aliendrone

Tak Radiátor byl slušný film, ale u dvojek je zpravidla dobré být skeptický. Málokdy dosáhnou kvalitou jedničky a jít PŘES je doslova unikum. (napadá mě jen dvojka JÁ/MY > Aliens). Ovšem o tom žádná, že by Rasul Vrána mohl hrát hlavní roli, muehehehe… 😄

Ale že bych na to byl nějak natěšenej, to zrovna ne. Spíš se těším na Dunu.

BTW – protože pořád prskám na české umělecké impotenty, tak po dlouhých letech se jim podařil FILM (komedie), u kterého jsem se řezal smíchem. Kdo náhodou neviděl https://www.csfd­.cz/film/912147-vysehrad-fylm/prehled/, tak DOPORUČUJI. 🙂

VaclavZeman

Aliendrone, tento film, který má pravopisnou chybu v názvu, mě donutili vidět studenti. Byla to naprostá blbost. Děkuju.

aliendrone

VaclavZeman>>> No jo, ale ruku na srdce – čekáš snad od KOMEDIE „hluboké intelektuální orgie kulminující duševním kataklyzmatem hlavních postav“? 😮 😕

Ale jinak dobré, že sis všiml té chyby v názvu. Teď stačí jen podumat proč tam je, ale s výsledky TVÝCH úvah mě prosím nezatěžuj. DĚKUJI! 😉 😁 😁

VaclavZeman

Ok