Avatar uživatele
VaclavZeman

Co říkáte na Gladiátora 2?

Na webu jsem se dočetl, že má v roce 2024 vyjít Gladiátor 2. Podle mě to bude odpad. Ne, že bych takovéto filmy vyhledával, ale kdo by neznal Gladiátora? To musím uznat i já, fanoušek úplně jiných žánrů, že to byla pecka. A to Russellovo tělo! Teda je pravda, že v dnešních dnech máme s Russellem identické tělo.

Jen se bojím, že to dopadne jako ty Rambové. To radši než Ramba bych si pustil Planety opic.

Děkuju.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Lurius před 439 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lurius

O tom jsem nevěděl, ale koukám že film má v rukou původní režisér, a vzhledem k tomu že bude třeba odvyprávět nový příběh, bych se toho tolik nebál.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Tak Radiátor byl slušný film, ale u dvojek je zpravidla dobré být skeptický. Málokdy dosáhnou kvalitou jedničky a jít PŘES je doslova unikum. (napadá mě jen dvojka JÁ/MY > Aliens). Ovšem o tom žádná, že by Rasul Vrána mohl hrát hlavní roli, muehehehe… 😄

Ale že bych na to byl nějak natěšenej, to zrovna ne. Spíš se těším na Dunu.

BTW – protože pořád prskám na české umělecké impotenty, tak po dlouhých letech se jim podařil FILM (komedie), u kterého jsem se řezal smíchem. Kdo náhodou neviděl https://www.csfd­.cz/film/912147-vysehrad-fylm/prehled/, tak DOPORUČUJI. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
VaclavZeman

Aliendrone, tento film, který má pravopisnou chybu v názvu, mě donutili vidět studenti. Byla to naprostá blbost. Děkuju.

Avatar uživatele
aliendrone

VaclavZeman>>> No jo, ale ruku na srdce – čekáš snad od KOMEDIE „hluboké intelektuální orgie kulminující duševním kataklyzmatem hlavních postav“? 😮 😕

Ale jinak dobré, že sis všiml té chyby v názvu. Teď stačí jen podumat proč tam je, ale s výsledky TVÝCH úvah mě prosím nezatěžuj. DĚKUJI! 😉 😁 😁

Avatar uživatele
VaclavZeman

Ok

Nový příspěvek