zjentek

Co říkáte na dřevěné puzzle? Znáte? Máte ho rádi?

Já mám dřevěné puzzle tuze rád. Líbí se mně jednotlivé dílky, krabička a tak vůbec. Děkuju.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Neznám, ale pokud mne přepadne chuť „řešit skládačky“, tak:

  1. v případě dostatku energie konečně udělám pořádek v krabičkách spojovacího a elektromateriálu 😉
  2. v případě nedostatku energie to pustím z hlavy 😁

Další odpovědi
Kelt

Znám, protože jsme to koupili dětem a vnukům. Syn si skládal puzzle a nalepil na rám. Ale to bylo obyčejné puzzle, to dřevěné má vnuk. Měl jsem to v rukách. Je to dobře udělané.

elkon

Dřevěné, nebo papírové, to jde mimo mě. Mám jiné zájmy.