LuCasCZ

Co prospívá našemu zdraví?

Nejlepší odpověď
Drap

Nelze zde vše vyjmenovat, rozsah těchto stránek by nestačil. Pokud to shrnu, lze říct, že zdraví prospívá vše co mu neškodí.

Další odpovědi
redy

Vše, co tě nezabije 🙂
Klidný spokojený život, dobrá životospráva, a spousta dalších věcí. 🙂
Říká se, že i láska.

Šidlo

no každému prospieva čistá voda a vzduch, pohyb a slušná spoločnosť

potom je to už dosť individuálne

marci1

Zdravá výživa, pohyb, láska, pocit štěstí, smysl pro humor, dobrá nálada, mít rád lidi, ale i sebe. 🙂

zjentek

Život.

anonym

Nepapat srajdy,žít naplno,občas zapařit,milovat a mít srdce na pravým místě.

ReHu

To by bylo na román.
Google ti nic nenašel?

sannutri

Jednoznačně „zdravý životní styl“- zdravá, vyvážená strava; pravidelný pohyb; dostatek odpočinku a minimum stresu :).

bolak

redy: …tě zmrzačí?