Četla jsem o mladém ječmenu, jak prospiva tělu, má někdo s ním zkušenosti? Děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Čím mladý ječmen prospívá našemu zdraví?

Přispívá k udržení celkového zdraví. Udržuje správné fungování imunitního systému. Hraje významnou roli v odkyselení organismu. Dodává nám energii.

Obsahuje unikátní kombinaci živin: vitaminy A, B1, B2, B6, E, kyselinu listovou, minerály (křemík, železo, draslík, vápník, hořčík, zinek atd.), enzymy, aminokyseliny, antioxidanty, bioflavonoidy a další látky, a to v ideálních poměrech, které napomáhají jejich vstřebávání a využití v organismu. Téměř polovinu jeho hmotnosti tvoří aktivní enzymy, které spolu s chlorofylem účinně podporují jak šetrnou detoxikaci, tak i hojivé procesy. Chlorofyl navíc pomáhá léčit chudokrevnost a zlepšit distribuci kyslíku k buňkám a tkáním. Díky tomu mladý ječmen pomáhá tělu navracet vitalitu a bojovat s důsledky únavy a stresu.

Zelený mladý ječmen přispívá k celkovému ozdravění organismu a jeho ochraně před nepříznivými vlivy prostředí. Mladý ječmen je velice vhodný pro diabetiky (pro vysoký obsah enzymů), pro bezlepkovou dietu (protizánětlivé účinky, neobsahuje lepek).
Znám, užívala jsem, byla spokojená.

Zdroj: http://www.zeleny-mlady-jecmen.cz/

Další odpovědi
ReHu

Sama ho neužívám, ale kamarádka ano. Tedy užívala.
Sice obsahuje zdraví prospěšné látky, ale stejně prospěšné látky obsahují i jiné potr.doplňky. Ty kvalitní.

Je pouze to zase reklamní tahák na peníze.
Před lety to byl Herbalife, které sice ještě někdo prodává, ale boom je dávno pryč. Ječměn vidím stejně.
Stačí udělat pěkné www stránky a hned to vypadá skvěle.