dust8

Co člověka opravdu donutí zbubnout?

Nejlepší odpověď
Kepler

Zbubnout jedině fazolový guláš s čerstvým chlebem. Ale zblbnout dokáže:

  • krásná prdelka nebo poprdí mladé kočky
  • alkohol a drogy
  • gamblerství
  • politici
  • média

Bohudík jsem zbubnul přirozeným způsobem a z pudele mi proudí přirozené pudy. 🙂

Další odpovědi
marci1

Pohled do zrcadla, zdravotní problémy související s nadváhou, manželova štíhlá milenka, rozvod a s ním související hledání „nového“ muže, šílené naštvání, začátek nového „štíhlého“ života. 🙂

nyjono

Zhubnout donutí člověka touha.
Ať už po čemkoli.

mosoj

Vůle a dost často to bývá nemoc.

zjentek

Hlad?

paul1

Mohou to být různé problémy zdravotní i estetické. Hubne se tehdy, když má člověk hlad, tělo si bere energii ze zásob tuku. Ale jen mírou, nesmí se to přehánět.

Pepa25

Nemoc

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.