Co ochutit pitnou vodu z kohoutku malou lžíci klasickým bílým cukrem, je to zdravé?

Med není špatný nápad, škoda že díky dnešním podmínkám vymírají včely a med je dražší. Cukr mi moc nejede, asi to na denní pití nebude.
S tím cukrem je to dobré asi jen pro ženy nebo pro detoxikaci těla. Hledám ochucení pitné vody z kohoutku na každodenní pití, jednou jsem pil vodu s citronem téměř každý den měsíc a zhubl jsem, břicho jsem měl skoro jak letiště 😁 ani moc hlad jsem neměl 😁

Nejlepší odpověď
annas

Piji jedině čistou vodu. Přidávám do ní kolečko citronu. Čistý cukr nedělá našemu organismus moc dobře, protože jde o cukr rafinovaný, spíš trochu medu.

Ale záleží na vašem rozhodnutí,

Další odpovědi
Drap

Cukru máme sice dost, ale jedna lžíce ti neuškodí pokud jsi zdravý. Pokud do toho ještě přidáš třeba šťávu z citrónu a snítku máty, pořadně vychladíš, tak to bude i velmi chutné.

ivzez

Souhlasím s předchozími odpověďmi,
jedna lžíce cukru zdravému člověku neuškodí.

Já bych přesto poradila pokusit se zvyknout na samotnou vodu
bez dochucování. Také mi zkraje připadala „fádní“, ale po pár dnech
(necelý týden) jsem si na ni zvykla a dnes ji piji nejradši.

Líbí se mi i Drapův návrh s citrónem a kouskem máty, ale mně
více chutná bez cukru. Tato „limonáda“ je také velice osvěžující
s (kyselejším) jablkem nakrájeným na malé kousky.

Kohoutková voda chutná výborně i jenom s plátky citronu
nebo okurky (obojí bez cukru).

Jako obměnu lze místo citronu použít pomeranč.

Kepler

Bílý rafinovaný cukr je navzdory pověrám a módě zdravější, než ten hnědý, kde máš obsaženy i ty srágory z melasy. Po čisté vodě místo jídla zhubneš ještě rychleji. Led, bacha, odpovídal za vás plagiátor!

mzm

Osobně mám vyzkoušenou čistou vodu, ale musí být poměrně studená. Čistá voda s citrónem, je asi to nej. Dá se pít (a je osvěžující) i poměrně teplá. V poslední době zkouším i bublinky – tedy čistá voda s CO2. Taky není špatné.
Cukr mi osobně moc nechutná. Když nějaké cukry, tak v pivu, to se ale nedá pít celý den, pokud chcete být aspoň trochu při smyslech (pracovat, řídit a tak). :)

anonym

OPRAVA: Med není špatný nápad, škoda že díky dnešním podmínkám vymírají včely a med je dražší. Cukr mi moc nejede, asi to na denní pití nebude.
S tím CITRONÉM (NÉ CUKREM) je to dobré asi jen pro ženy nebo pro detoxikaci těla. Hledám ochucení pitné vody z kohoutku na každodenní pití, jednou jsem pil vodu s citronem téměř každý den měsíc a zhubl jsem, břicho jsem měl skoro jak letiště 😁 ani moc hlad jsem neměl 😁