Shizuka

Je špatné, když piju jen vodu?

Zdravím, chtěla bych se zeptat jestli je nezdravé když piju každý den holou vodu? Většinou si tam přidám citrón. Každý druhý den si dávám čaj. Ale prostě už od té doby co jsem se naučila pít vodu tak už do sebe nemůžu dostat ani sklenici sodovky, coly nebo čehokoliv jiného xD
Slyšela jsem že voda prej strašně nadýmá, je to pravda?

Dodatek: děkuji moc za odpovědi :) piju cca jeden a půl litru denně, tak se snažím pít více protože začíná být teplo a dusno. Jinak dlouhou dobu jsem pila vodu jen z kohoutku, naše není až tak chlorovaná, chlor nejde vůbec cítit. A když jsem pila z vodovodu vždy jsem si raději přidávala citrón či hořčík. Ale před nedávnem jsem si začala kupovat obyčejnou balenou vodu pitnou. Bez bublinek.

Nejlepší odpověď
yuko

Muzete si jedine gratulovat.

Další odpovědi
Drap

Voda nenadýmá. Pokud takto piješ vodu jak píšeš, tak je to nejlepší a nejzdravější řešení.

Tw!st

Čistá voda je nejzdravější

led

Vodu prírodnú, alebo vodu z vodovodu?
Obohatená prírodná voda (šumivá) s bublinkami pri väčšom množstve naozaj nafukuje. Voda prírodná bez bubliniek (nesýtená) nenafukuje.

elkon

Je to super, málo kdo to dokáže. Sodovka ani cola, nejsou zdravé pití.

Arne1

Otázka je, kolik té vody je. Ve větším množství je voda škodlivá.
Já osobně část vody raději nahradím pivem.

nyjono

To přece na sobě poznáš, jestli tě nadýmá.
Voda neobsahuje nic, co by mělo nadýmat.
Lepší je ale voda čistá a zdravá, bez chloru,

https://www.da­tabazeknih.cz/kni­hy/srdecni-choroby-cholesterol-chlor-150697

Dochy

Arne: Ano, ve větším množství je škodlivé všechno. Také bych nechtěl aby mi na hlavu spadla tuna chleba…