Pokročilý

Je špatné, když piju jen vodu?

Zdravím, chtěla bych se zeptat jestli je nezdravé když piju každý den holou vodu? Většinou si tam přidám citrón. Každý druhý den si dávám čaj. Ale prostě už od té doby co jsem se naučila pít vodu tak už do sebe nemůžu dostat ani sklenici sodovky, coly nebo čehokoliv jiného xD
Slyšela jsem že voda prej strašně nadýmá, je to pravda?

Dodatek: děkuji moc za odpovědi :) piju cca jeden a půl litru denně, tak se snažím pít více protože začíná být teplo a dusno. Jinak dlouhou dobu jsem pila vodu jen z kohoutku, naše není až tak chlorovaná, chlor nejde vůbec cítit. A když jsem pila z vodovodu vždy jsem si raději přidávala citrón či hořčík. Ale před nedávnem jsem si začala kupovat obyčejnou balenou vodu pitnou. Bez bublinek.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Muzete si jedine gratulovat.

Další odpovědi:

Zlatý

Voda nenadýmá. Pokud takto piješ vodu jak píšeš, tak je to nejlepší a nejzdravější řešení.

Bronzový

Čistá voda je nejzdravější

Zlatý

Vodu prírodnú, alebo vodu z vodovodu?
Obohatená prírodná voda (šumivá) s bublinkami pri väčšom množstve naozaj nafukuje. Voda prírodná bez bubliniek (nesýtená) nenafukuje.

Bronzový

Je to super, málo kdo to dokáže. Sodovka ani cola, nejsou zdravé pití.

Bronzový

Otázka je, kolik té vody je. Ve větším množství je voda škodlivá.
Já osobně část vody raději nahradím pivem.

Bronzový

To přece na sobě poznáš, jestli tě nadýmá.
Voda neobsahuje nic, co by mělo nadýmat.
Lepší je ale voda čistá a zdravá, bez chloru,

https://www.databazeknih.cz/…

Bronzový

Jak se to vezme-z hlediska Vašeho zdraví pak asi ano-pokud to nepřeháníte s citronem.Z hlediska státu je to velmi špatné,pže tím vracíte velmi málo na DPH státu!! V balené vodě byste dala státu daleko více peněz a nejen to ale i obchodníkům!!Takhle obíráte o zisk nejen stát ale i obchodníky!!!
Jinak nadýmání z obyč.vody je nesmysl, druhá věc -málo chlorovaná-každá "vodovodka" je málo chlorovaná= max 1g na 1 000 000l vody=1g na 1 000 000 000kg vody a při napuštění do sklenice jej 90% vyprchá a do pár sekund i ten zbytek.

Diskuze k otázce

Zlatý

Dochy

Arne: Ano, ve větším množství je škodlivé všechno. Také bych nechtěl aby mi na hlavu spadla tuna chleba...

Zajímavé otázky v kategorii Jídlo a vaření

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý Drap 1217
Zlatý annas 1102
Zlatý hanulka11 985
Zlatý marci1 695
Zlatý Kepler 676
Zlatý iceT 547
Zlatý gecco 490
Zlatý briketka10 476
Zlatý quentos 455
Zlatý mosoj 404

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.