12kolemjdouc

Co nedava smysl na tomto?

Zeptal jsem se nedávno a bylo mi řečeno že to nedava smysl. Napsal jsem, že u mě osobně, získám climax s kymkoli kdo neni osklivy. Každý to ma nejak. Ja to mám tak.

Nejlepší odpověď
marci1

A kde je láska? ♥ 🙂

Další odpovědi
zjentek

Já výhradně jen s opačným pohlavím. Pravda, každý to máme jinak. Fuj, styď se! (;

Filip84

A co je nám po tom?

Tohle je web typu Questions & Answers, ne zpovědnice, nebo něco podobného.

Tvůj vita sexualis je tvoje věc, soulož si s kým chceš, nebo nesoulož, nebo, co já vím, se pověs na první větev. Tvoje věc, nikoli moje starost. Proboha! 🙂

paul1

Tak asi mám mezery ve vzdělání, nevím, co je myšleno touto otázkou. Climax jsou žaluzie firmy se stejným názvem, nebo nejvyšší bod při vyprávění příběhu. Tak nevím.
Aha – až teď jsem si přečetl v diskuzi od „marci1“, že je to vyvrcholení anglicky. Tak díky.

aliendrone

Protože zde každý ví, že jsem NEJKRÁSNĚJŠÍ, tak to nebudu rozebírat a přejdu rovnou k věci. Když píšeš „S KÝMKOLIV“ (kdo není ošklivý), tak píšeš NESMYSL. Protože kdybys to zkusil třeba SE MNOU, tak se ti to NEPOVEDE!
Proč? Inu o tom bys mohl začít přemýšlet nejdříve v sanitce. ;) :D :D

elkon

Srozumitelně by to nešlo?

aliendrone

marci1>>> Celý den stál za 2 věci, ale TOHLE mě dostalo! :D :D :D :D
Nominace odpovědi naprosto BEZ DISKUZE! ;) :)

Filip84

Paul: A tak, když jsi se „na stará kolena“ dozvěděl, že Climax nejsou jenom žaluzie, bude teďka Tvůj život kvalitnější? Vzbudíš se ráno, a řekneš si „a, jo, Climax je vyvrcholení, sakra, jak jsem bez toho mohl žít?“? 🙂

Za mne je to jedno, žil bych naprosto stejně kvalitně i bez této vědomosti. 🙂

marci1

Climax=vyvrcholení (anglicky). 🙂

Pepa25

Aha, pak se ale tazatel nemůže vůbec divit, že jeho vyjádření nedávají smysl, když doprostřed věty bez varování vloží slovo v cizím jazyce, navíc takové, proto které existuje běžný překlad, a proto není žádný důvod použít výraz v angličtině…

Pepa25

Co to je „získat climax“? Čeština takové slovo nezná: https://priruc­ka.ujc.cas.cz/?slo­vo=climax