Avatar uživatele
12kolemjdouc

Co nedava smysl na tomto?

Zeptal jsem se nedávno a bylo mi řečeno že to nedava smysl. Napsal jsem, že u mě osobně, získám climax s kymkoli kdo neni osklivy. Každý to ma nejak. Ja to mám tak.

Zajímavá 0 před 553 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

A kde je láska? ♥ 🙂

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?aliendrone Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Já výhradně jen s opačným pohlavím. Pravda, každý to máme jinak. Fuj, styď se! (;

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Filip84

A co je nám po tom?

Tohle je web typu Questions & Answers, ne zpovědnice, nebo něco podobného.

Tvůj vita sexualis je tvoje věc, soulož si s kým chceš, nebo nesoulož, nebo, co já vím, se pověs na první větev. Tvoje věc, nikoli moje starost. Proboha! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Tak asi mám mezery ve vzdělání, nevím, co je myšleno touto otázkou. Climax jsou žaluzie firmy se stejným názvem, nebo nejvyšší bod při vyprávění příběhu. Tak nevím.
Aha – až teď jsem si přečetl v diskuzi od „marci1“, že je to vyvrcholení anglicky. Tak díky.

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Protože zde každý ví, že jsem NEJKRÁSNĚJŠÍ, tak to nebudu rozebírat a přejdu rovnou k věci. Když píšeš „S KÝMKOLIV“ (kdo není ošklivý), tak píšeš NESMYSL. Protože kdybys to zkusil třeba SE MNOU, tak se ti to NEPOVEDE!
Proč? Inu o tom bys mohl začít přemýšlet nejdříve v sanitce. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Srozumitelně by to nešlo?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aliendrone

marci1>>> Celý den stál za 2 věci, ale TOHLE mě dostalo! :D :D :D :D
Nominace odpovědi naprosto BEZ DISKUZE! ;) :)

Avatar uživatele
Filip84

Paul: A tak, když jsi se „na stará kolena“ dozvěděl, že Climax nejsou jenom žaluzie, bude teďka Tvůj život kvalitnější? Vzbudíš se ráno, a řekneš si „a, jo, Climax je vyvrcholení, sakra, jak jsem bez toho mohl žít?“? 🙂

Za mne je to jedno, žil bych naprosto stejně kvalitně i bez této vědomosti. 🙂

Avatar uživatele
marci1

Climax=vyvrcholení (anglicky). 🙂

Avatar uživatele
Pepa25

Aha, pak se ale tazatel nemůže vůbec divit, že jeho vyjádření nedávají smysl, když doprostřed věty bez varování vloží slovo v cizím jazyce, navíc takové, proto které existuje běžný překlad, a proto není žádný důvod použít výraz v angličtině…

Avatar uživatele
Pepa25

Co to je „získat climax“? Čeština takové slovo nezná: https://priruc­ka.ujc.cas.cz/?slo­vo=climax

Nový příspěvek