Katherine03

Co napsat na dárky?

Normálně třeba na dárek pro přítelovu sestru napíšete křestní jméno, ale co napsat na dárky pro rodiče přítele?? Bohužel jim je nebudu předávat osobně tak aby si je poznali a nespletli si nějaké

Odpovědi
Drap

Záleží jak se vzájemně oslovujete. Může být i třeba paní Kadrnožková

Edison

Nebo nic… Oni si to už přeberou… 😁 Někdy to může být i dost sranda, když jsou dárky nápadité.

Doplnění: Básničku!! 🙂

peterd108

Mohl byste zeptat, kolik dárků máte koupeno pro mě?

marci1

Můžeš mamince přítele zabalit dárek do červeného papíru a tatínkovi do modrého, nebo napsat na zabalený dárek počáteční křestní písmeno (i pokud jim netykáš). Pro Adama A, pro Evu E. Super, né? 🙂

aliendrone

Pokud je to pro budoucí tchýni „pekelný stroj“, tak se hodí napsat doušku „Z celého srdce upřímně!“ ;) :D :D