mosoj

Co nám zbude?

Avia končí s výrobou nákladních automobilů. To nám zbydou opravdu už jenom ty hospody?

--
Co nám, zbyde?

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Nejlepší odpověď
Drap

Postupně nebudou ani ty hospody. Ty lepší , jako hotely a velké komplexy nám už nepatří a zákonitě to bude postupovat dál.

Další odpovědi
anonym

Zbydou nám jenom blbý otázky.

Hufnágl

Co má společného Avia s hospodou?

led

mosoj, možem vám zaručiť, že ruky ostanú.
Ale aby sme/ste prežili, budeme/budete ich musieť „prenajímať“ na prácu pre iných.

Kryšpín

Mosoj klídek, Hundai Nošovice, TPCA Kolín, Škoda Ml. Boleslav Kvasiny.

Kelt

Avii potřebuji tak jednou za pár let, a stejně tak hospodu. Ale ještě toho hodně zbude.

Vojta24

Kryšpíne, ty sis vybral nick dobře, čiší z něj naivita. Chýápěš, že žádná z těch automobilek, které si jmenoval dávno není česká nebo nikdy česká nebyla ? To že tu zahraniční firma nechá fabriku aby vytěžila levnou pracovní sílu, to není totéž, jako mít opravdu své vlastní firmy, jejiž zisk tady zůstává místním lidem, aniž by se nepřeléval do zahraničí.

Pepa25

Omlouvám se, ale nejlepší odpověď jednoznačně Astaroth47.

annas

Zbýt – zbude, zbyde jen pro mluvenou řeč.

https://priruc­ka.ujc.cas.cz/?slo­vo=zb%C3%BDt

mosoj

Děkuji. Stejně si to pamatovat nebudu.