štamgast

Co na tohle říkáte?

http://www.no­vinky.cz/finan­ce/250417-telefonica-o2-se-chysta-opustit-cr-rika-zdroj-z-firmy.html

Vždyť O2 má u nás nejvíc lidí (myslím) včetně mě, tak jak mohou být zadlužení? A k Vodafonu nebo T-Mobilu se mi přecházet nechce!

Nejlepší odpověď
Adri ..

Možná se jen šíří fámy. Já mám taky O2 a nechce se mi přecházet. Vždyť je O2 velká společnost, s dluhy by si měli poradit.

Další odpovědi
Alesh

Jednoduše, mají investice, staví sítě, sídla, platí reklamy a zaměstnance. To se zadlužíš ani nevíš jak. 🙂
Nikam bys nepřecházel, číslo by ti zůstalo, jen by se ti objevilo jiné logo operátora. Přešel bys, ale vlastně bys o top ani nevěděl. 😉

anonym

02? když jsem to četl, tak jsem myslel, že Vodafone.

moc se ani nedivím, že jsou zadlužení, ale určitě jen tak nezkrachují a pokud ano, tak někdo od nich založí podobnou firmu a ta to všechno převezme

MILAN1961

Proč né podívejte se na náš státní rozpočet…