Kepler

Vakcinaci nadále fandím a už mám za sebou obě dávky (Pfizer). Čemu ale nefandím je Sputnik, už jsem to dal najevo dříve. Jsem podezřívavý vůči všemu ruskému a zdá se, že oprávněně. To jsem zvědav, jak se to nakonec vyvrbí.

Další odpovědi
Nassin

Já mám o strach uděláno. Dnes jsem byl naočkován 1 dávkou Astry.
Zatím se cítím skvěle, ale kdyby byla možnost, nechal bych se očkovat Sputnikem. Vždy se najde WC, který musí strašit lidi. Poslední dobou to bývá národní sport.

ten který je

Je mi to jedno,na všechny vakcíny dlabu.Z celé této pandemie se stává politický nástroj.

elkon

Zatím jsou to jen spekulace.

paul1

Vakcinaci fandím, už mám v sobě první dávku Pfizeru. Sputnik, ani AstruZenecu bych si píchnout nedal.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Nassin a co říkáš na to trestuhodné kupčení s vakcínami a jejich pochybné obsahy? Skutečně by rozumná (chápej jako moudrá) společnost neměla podobnými preparáty raději opovrhovat? Ale to bychom se spolu asi dostali k jádru složení společnosti, viď? A na to jsem se naptal.

zjentek

…WC, pche… zapoj mozeq.

Nassin

Jo, napíšu hajzl, a bude mi příspěvek nahlášen.

zjentek

No tak jistě. Když o mě napíšeš, že jsem hajzl, protože chráním lidstvo před jedy, tak ti ten zvratek MUSÍ někdo smazat, to snad chápeš, ne? (; (;

Vím, že názory jsou jako zadek a lidi mají většinou jen jeden, jenže i ten si musíš občas utřít, víš? (;