Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Vakcinaci nadále fandím a už mám za sebou obě dávky (Pfizer). Čemu ale nefandím je Sputnik, už jsem to dal najevo dříve. Jsem podezřívavý vůči všemu ruskému a zdá se, že oprávněně. To jsem zvědav, jak se to nakonec vyvrbí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nassin

Já mám o strach uděláno. Dnes jsem byl naočkován 1 dávkou Astry.
Zatím se cítím skvěle, ale kdyby byla možnost, nechal bych se očkovat Sputnikem. Vždy se najde WC, který musí strašit lidi. Poslední dobou to bývá národní sport.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Je mi to jedno,na všechny vakcíny dlabu.Z celé této pandemie se stává politický nástroj.

Upravil/a: ten který je

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Zatím jsou to jen spekulace.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Vakcinaci fandím, už mám v sobě první dávku Pfizeru. Sputnik, ani AstruZenecu bych si píchnout nedal.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
zjentek

Nassin a co říkáš na to trestuhodné kupčení s vakcínami a jejich pochybné obsahy? Skutečně by rozumná (chápej jako moudrá) společnost neměla podobnými preparáty raději opovrhovat? Ale to bychom se spolu asi dostali k jádru složení společnosti, viď? A na to jsem se naptal.

před 1128 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

…WC, pche… zapoj mozeq.

před 1128 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Nassin

Jo, napíšu hajzl, a bude mi příspěvek nahlášen.

před 1128 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

No tak jistě. Když o mě napíšeš, že jsem hajzl, protože chráním lidstvo před jedy, tak ti ten zvratek MUSÍ někdo smazat, to snad chápeš, ne? (; (;

Vím, že názory jsou jako zadek a lidi mají většinou jen jeden, jenže i ten si musíš občas utřít, víš? (;

před 1128 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek