savyla

Co na piknik?

S kamarádkami jsme se rozhodli uspořádat piknik ku příležitosti odchodu pár spolužaček. na gymnázium.Lámu si hlavu co vzít sebou.Každý máme za úkol něco přinést.Uvažuji nad džusem a nějakou decentní pochoutkou-slané tyčinky,sušenky atd.Co myslíte?Co by bylo ideální?

Nejlepší odpověď
Drap

Cokoli, meloun, jiné ovoce, jednohubky,..­.............­.............­.......

Další odpovědi
Lukasy

Tak myslim že to bude stačit když každy něco donese tak bude z čeho vybírat. Třeba jste se měli domluvit, aby třeba piti nekoupil jen jeden a pak ostatni koupili třeba to stejne.

Protiva

Co si vzít něco proti komárům a klíšťatům.

anonym

Domluvte se. Jinak se může stát, že budete samé slané tyčinky nebo Bohemia chips. Je hezké si říct: každá něco vezměte, ale to NĚCO může dopadnout opravdu mizerně.
Chce to říct si předem, co kdo donese, nebo něco společně koupit a náklady potom podle počtu zúčastněných mezi sebe rozpočítat.

Damiana

Co takhle zkusit být trochu originální. Fajn jsou třeba za studena podávané miniřízečky servírované s kyselými okurčičkami. Místo obligátních kupovaných slaných dobrůtek, bych byla také pro studené kuřecí minišpízky. Je to dost jednoduché. Opečeš kousky kuřecího masa (které jsi předtím naložila do oblíbeného koření – doporučuji drcený tymián a rozmarýn, citron, pepř, olej), pak lehce osolíš a napícháš na špejle, aby si každý mohl brát a okusovat „lízátko“ sám. Můžeš samozřejmě péct (grilovat) rovnou na špejlích, jestli se ti do toho bude chtít. K tomu omáčka – jogurt, majonéza, trocha soli a lžička dijonské hořčice. Myslím, že se fakt blýskneš a nemusíš si dělat hlavu s tím, že někdo přinese to samé! 🙂

tom004

Podle mého,je nejdůležitější vzít s sebou spoustu dobré nálady.Co se dobrot týká,většinou jsem bral banány,pomeran­če,kiwi,hrozny,ap. Všeho ostatního každý donesl dost,ale na ovoce se jaksi zapomínalo. Přitom takové jednohubky v kombinaci,kolečko rohlíku,klobá­sy,kiwi,i jiné „nemožné“ kombinace,jsou ňamky. A i když tvrdím,že nejlepší zelenina a ovoce je bůček,tak po „výtvorech“ s ovocem se jen zaprášilo. 🙂