LucinkaLLL

Co na exém?

Vylezl mi na břiše exém, protože jsem si na antibiotika vzala šťávu ze zázvoru a citronu (nemá se na antibiotika kyselé). Co na to pomůže? Nějaký přípravek z lékárny nebo nějaká babská rada ..?

Nejlepší odpověď
Deli

Zkus si vzít Zyrtec a brát ho tak 2–4 dny, než to vymizí. Pokud to máš hodně, jdi k lékaři. Hlavně nechoď na sluníčko!!!!
Jo a bacha: ekzém 🙂

Další odpovědi
Drap

Potírat čerstvým kozím mlékem.

bolak

nějakou tu babskou radu ještě chceš jo? mě vždycky bába říkala „nehrb se!! zkurvíš si páteř!..“ a pak mě dala dala herdu do zad, že mě v ní křuplo a nemoch sem si tři dny zavázat tkaničky.. > http://ekzem.he­ureka.cz/f:p:-50/

Andre5000

Pokud to v krátké době nezmizí, nejlépe pomůže lékař.