pan X

Co myslíte, že je lepší?

Film podle hry, nebo hra podle filmu
Hra=počítačová…

Nejlepší odpověď
briketka10

PC hry mi nic neříkají,
sleduji jakékoliv filmy :)
Doplňuji:
zfilmované podle knih, protože nedokážu
přečíst ani řádek i když se říká, že v nich
je to lépe popsané..

Další odpovědi
Daniels

Točit film podle počítačové hry- nejlíp nějakých pokémonů je ubohost. Prozrazuje to nedostatek originality autora. Naopak když se vytvoří hra podle filmu, a umožní se divákovi vejít do děje jeho oblíbeného filmu, tak se nejedná o nic horšího než co jsou hry bez filmu.

iceT

No já ani nevím,třeba Max Payne byla lepší hra než film,ale docela mě zajímá jaké bude Uncharted co se chystá točit a jsem zvědavá,jestli se někdo pustí do God of war,jak jsem se kdesi dočetla,protože jestli jo,tak to bude nářez,zejména pokud se tvůrci budou držet předlohy.

Questman

A až jednou někdo zfilmuje Diablo II tak budu v 666. nebi :3333