Frogman

Co myslíte, že hledali lupiči v trezoru ve filmu Home Invasion (2016)?

Nikde ve filmu jsem nedokázal najít odpověď a ani se mi ji nepodařilo dopátrat na internetu. Co myslíte, že bylo uvnitř?

@aliendrone, mně se třeba tento druh žánru líbí, takže nemůžu jednoznačně odpovědět, jestli je to ztráta času, nebo ne. :D Podívej se na trailer a zjistíš, jestli tě děj vtáhne – https://www.csfd­.cz/film/423258-home-invasion/videa/ ;) Koukal jsem na to v angličtině s titulky, nevím, jestli je to vůbec předabované.

Odpovědi
aliendrone

Neviděl jsem, je to dobrý film nebo jen ztráta času? Po zkouknutí bych se možná mohl pokusit odpovědět. Nekoukals náhodou na verzi s českým dabingem? To by MNOHÉ vysvětlovalo, protože český dabing dokáže film poprasit MNOHEM VÍC, než jeho konverze do 16 barev!!! ;) :D :D