Co myslíte že dělají ?!

Jen si tak sedím a přemýšlím: co asi dělá ostatních šest "divů světa " ?!

Nevíte?
Doplňuji:
Můžete mi,laskavě,říc­t,tedy napsat co se tady děje? Já se na chvilku odhlásím a …

Nejlepší odpověď
Drap

To vůbec netuším. Ale hlavně tě srdečně vítám mezi námi zpět. A myslím že mluvím za všechny, snad kromě dvou.

Další odpovědi
Sůwa

Tohle se tady děje:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/taky-vam-zde-schazi-barbakan
Tak se nediv, že tě všichni tak vítají ( já taky !!!) ♥♥♥

hanulka11

nazdááááááááááár hlkavně že sedíš mezi námi a na ty divy dojde neboj :D:D:

anonym

No co by, asi jsi nám chyběl, ne asi, ale určitě.
A co dělají ty divy, vím já?

Damiana

Koukám, že máš novou frizůru… 🙂
Tak rychle… Vítej zpátky, než to někdo smaže…

led

barbakan
vítam vás medzi nam aj s vymazanou a vrátenou otázkou

annas

Barbakane, vítám zpět. Zřejmě jsi už v pořádku.

anonym

Další taková. Sice děkuji za přivítání,ale stále tomu nerozumím.

anonym

jen občas juknu,jsem ráda,že zrovinka teď,vždyť já jsem nemohla ani ten den dělat.Píšeš?Ručičky tedy ok,nožičky taky?Tak s nima někoho asi kopni.

Drap

Nevím sice jak moc byly pravdivé informace Dr.Axla o tvojí osobě, ale radost jakou mám nedokáži slovy vyjádřit.

anonym

Jaké informace od Dr.Axla ?

bolak

opět mezi živými?

anonym

Co to meleš,copak jsem zombí?

bolak

no dyť víš, ne? > https://www.y­outube.com/wat­ch?v=WgB-GJHvTUc&featu­re=player_deta­ilpage#t=71s

anonym

Copak já jsem majitel autodromu ?