Avatar uživatele
annas

Co myslíte, je správné řídit se tímto tureckým příslovím? Máte nějaké vlastní zkušenosti?

Bez ohledu na to, jak daleko jsi na špatné cestě zašel, vrať se.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? anonym, led, chucky, vagra, kapka, iceT před 4852 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Ano vrátila bych se vím to na 100% ,protože něco podobného se mi stalo. Šli jsme na procházku lesem v místech ,kde jsme nikdy nebyli, cesta vedla krásnou krajinou. Po cestě jsem stále fotila, potůček nás krásně doprovázel šuměním a bubláním , přešli jsme několik můstků a cesta se točila do kopce a čekalo nás prudké stoupání, už jsme toho měli dost. Manžel se chtěl vrátit, ale já jsme nechtěla,říkám -ta cesta přeci někam vede půjdeme po ní a uvidíme .Je pravda vedla .....stále do kopce lesem a pak už to byla cestička a pěkně zarostlá a dovedla nás na kraj pole. Přestože bylo čerstvě zorané ,rozhodla jsem se to pole přejít, přeci se nebudeme takový kus vracet. No bylo to šílené , ale pole jsme přešli a museli jsme pokračovat serpentýnami po silnici zpět na výchozí místo. No jak je v přísloví…vrať se. Vím, že nyní bych se vrátila.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Jedna kolegyně měla vztah na pracovišti s mladším kolegou,ona vdaná 2 děti,on svobodný,uvažovala o rozvodu byla zamilovaná jak blázen poté po domluvách od svých přátel obnovila svůj vztah s manželem(on se odstěhoval do pronájmu)mají spolu třetí mimčo a je šťastná,že ten krok udělala.Takže v tomhle případě si myslím,že to tak nějak naplňuje smysl toho přísloví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Rozumný človek si dokáže priznať chybu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vagra

Obecně je přísloví pravdivé.
V životě jsem se/viděno dnešníma očima!/měl-a to dokonce několikkrát vrátit.
Neudělal jsem to-asi proto,že jsem neznal ono přísloví:-)
A teď,v mých letech,už to nemá cenu.
Já se řídím příslovím-Chybami se člověk učí…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
stana73

No,jak kdy-někdy se můžeš vrátit a znova se pustíš špatnou cestou,ale někdy ti pomůže,když se odrazíš ode dna.To už si zapamatuješ,že takhle ne!A taky nepřehlídnout šanci vrátit se.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
poa.li

Pokud opravdu vím, že je ta cesta špatná tak ano. Myslím, že je to dost moudré.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BandiOl

Dej ruku do ohně a přijdeš na to.

Zdroj: www.pknewshop­.cz/zdravi

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek