Nechápavé

Co muzu cekat pri psychotestech na ŘP skupiny B?

Cekaji me psychotesty za tyden, je to tezke?, da se na to nejak pripravit?, co me ceka? Mam mit strach?

Nejlepší odpověď
Kepler

Absolvoval jsem to. Strach je zbytečný a nežádoucí. Důležitý je klídek a soustředění. Psychotesty slouží k posouzení způsobilosti řídit a správně reagovat na složitější situace, řešit i několik problémů najednou. Není to tak hrozné.

Další odpovědi
cukrar

Nestresovat se, nějak to dopadne. Občas to někomu komplikují, když máte odebraný řidičák za chlast.
Těžké to není, jen se musíte soustředit. Kolega měl obrovskou trému a udělal to napoprvé.

elkon

Nic s tím neuděláš, buď na to máš, nebo ne, to právě ukáže ten test.