dust8

Co musí občan ČR udělat, aby se dostal s scientologické církvi v ČR?

Je na to nějaká online přihláška, nebo musí mít štěstí a prostě dostat do pošty pozvánku?

Odpovědi
Edison

Jestli je na to něco on-line, pak se to dá on-line najít. Pokud to není on-line, tak se to dá najít na jejich stránkách. Jen si tak nějak neříkají církev.

Zdroj: http://www.sci­entologie.cz/

Reezo

Trochu mi nejde dohromady slovní spojení science a církev.

Roman71

Použil bych Google, to za prvé a za druhé, nepoužil bych označení „církev“ ale „hnutí“.