Avatar uživatele
Kelt

Co mi řekne doktorka, když přijdu dříve, než jsem objednán?

K doktorovi nechodím, ale objednal jsem se na kontrolu očí a mám termín až za dva měsíce. Ale mám pocit, že se mi to zhoršuje. Mám jít tedy za doktorkou? Jak na to bude reagovat? Objednával jsem se telefonicky a zřejmě to brala sestra. Té nebudu popisovat problémy. Dnes už to nestihnu, chystám se tam jít zítra. Myslim, že bych to neměl odkládat. Co myslíte? Děkuji.

Zajímavá 0 před 925 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

Většina lékařů bere akutní pacienty přednostně. Buď tam hned ráno, než začnou ordinovat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

No co asi tak bude – dostaneš HROZNÝ POJEB! A to ve smyslu, žes měl přijít DŘÍVE, přesněji OKAMŽITĚ při zaregistrování obtíží. Vím to úplnou náhodou naprosto PŘESNĚ, bo aktuálně musím dolejzat k očním Cvachům co pár dní, bo mám zánět rohovky. :(

Akutní případy se přijímají BEZ objednání. Platí to dokonce i pro Kelty, byť byli vypuzeni nadřazenou árijsko-germánskou rasou. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
GM

Nemusí tě přijmout. Já bych si zašla do nemocnice na ambulanci, tam tě ošetří, i když si asi trochu počkáš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Čecho_slovák

Co řekne doktorka? „Dlouho jste tady nebyl,“ a ty ji odpovíš, že jsi byl nemocný.,

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Dobrý den.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

To záleží, každá ordinace má trochu jinou kulturu. Doporučuju zkonzultovat se sestrou, pokud nejde a opravdu akutní záležitost. Myslím, že sestra bude mít kompetence k tomu, aby když si není jistá, se zeptala lékařky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Pokud jí vysvětlíte důvody, tak Vás může jedině pochválit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ametyst

Čecho_slovák: S tímhle vtipem mám ve společnosti vždycky úspěch.:-)))

Nový příspěvek