Kelt

Co mi řekne doktorka, když přijdu dříve, než jsem objednán?

K doktorovi nechodím, ale objednal jsem se na kontrolu očí a mám termín až za dva měsíce. Ale mám pocit, že se mi to zhoršuje. Mám jít tedy za doktorkou? Jak na to bude reagovat? Objednával jsem se telefonicky a zřejmě to brala sestra. Té nebudu popisovat problémy. Dnes už to nestihnu, chystám se tam jít zítra. Myslim, že bych to neměl odkládat. Co myslíte? Děkuji.

Nejlepší odpověď
elkon

Většina lékařů bere akutní pacienty přednostně. Buď tam hned ráno, než začnou ordinovat.

Další odpovědi
aliendrone

No co asi tak bude – dostaneš HROZNÝ POJEB! A to ve smyslu, žes měl přijít DŘÍVE, přesněji OKAMŽITĚ při zaregistrování obtíží. Vím to úplnou náhodou naprosto PŘESNĚ, bo aktuálně musím dolejzat k očním Cvachům co pár dní, bo mám zánět rohovky. :(

Akutní případy se přijímají BEZ objednání. Platí to dokonce i pro Kelty, byť byli vypuzeni nadřazenou árijsko-germánskou rasou. ;) :D :D

GM

Nemusí tě přijmout. Já bych si zašla do nemocnice na ambulanci, tam tě ošetří, i když si asi trochu počkáš.

Čecho_slovák

Co řekne doktorka? „Dlouho jste tady nebyl,“ a ty ji odpovíš, že jsi byl nemocný.,

mosoj

Dobrý den.

Dochy

To záleží, každá ordinace má trochu jinou kulturu. Doporučuju zkonzultovat se sestrou, pokud nejde a opravdu akutní záležitost. Myslím, že sestra bude mít kompetence k tomu, aby když si není jistá, se zeptala lékařky.

paul1

Pokud jí vysvětlíte důvody, tak Vás může jedině pochválit.

Ametyst

Čecho_slovák: S tímhle vtipem mám ve společnosti vždycky úspěch.:-)))