vevinka007

Co mě čeká když..

Dobrý večer..
potřebovala bych ONLINE půjčku přes internet 5 000 000, nejsem plnoletá..Chtěla bych si pořídit pár věcí, jelikož nejsou peníze:D
Ale kdyby to mamka zjistila tak.. !
Jak jí to mám říct, že to potřebuju?
Navíc co by mě čekalo, kdyby poslala žádost o půjčku na 5 000 000 online přes síť.. -,–:(
Jsem na mizině.. Děkuji za rady
Doplňuji:
Mě ne, ale mamce.. Ale jak ju přemluvit?!:(

Nejlepší odpověď
iceT

Jako neplnoletá půjčku nikde nedostaneš,a i kdyby jsi plnoletá byla tak na takovou výši by ses muslela zaručit nějakým majetkem,domem­.Tvoje matka si také nebude půjčovat takovou částku na tvoje vrtochy,protože by to do konce života nesplatila.
Chceš-li si pořídit pár věcí,najdi si brigádu a začni šetřit.Na dluh v ČR žije docela dost lidí a dost se jich pak potácí na okraji krachu,insolvence a dalších stresujících faktorů.Ono totiž nejde vytloukat klín klínem,lidi si berou půjčku na dovolenou,na vánoční dárky,celej rok splácejí a se kolotoč opakuje.

Další odpovědi
briketka10

s tvými otázkami na peníze to je fakt divný ..
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/chtela-bych-se-zeptat-jestli
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/u-koho-sehnat-penize
a dnes 2 otázky :
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pujcka-pres-internet
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-me-ceka-kdyz

Reezo

Takovou půjčku ti žádná společnost nedá, ani žádný lichvář s myslím.
co dívka v tvém věku může potřebovat za 5 mega?

badisko

vubec to neres …stejne ti ji nedaj ..:D…tak mlada a uz by se chtela zadluzit …kdyz si chces neco koupit zacni pracovat ne?..ty mas teda napady rozhodne nejses troskar…:D

lemur

si děláš srandu. že?

Dochy

Proč se chceš zničit ještě před před dospělostí? Pokud chceš peníze, tak základem je začít si je vydělávat. Až budeš mít jistotu, že si je dokážeš vydělat, pak můžeš nějaké své potřeby řešit půjčkou (můžeš, ale obecně to nelze doporučit)

marci1

Půjčky peněz jsou velmi ošemetná věc. Takovou velkou sumu by mamince stejně nepůjčili. Z čeho by to splácela, jaký má příjem, jak byste vyžili ? A věř, že lichváři mají velmi tvrdé způsoby na vymáhání splátek, copak by ses chtěla o maminku a o celou rodinu bát ? Na půjčku Online přes internet raději vůbec nemysli a zapomeň.

Klára K.

Jak to jenom říct…
…slušně…
Na mizině je dneska každej, tak se přestaň litovat a sedět za komplem, a začni makat, místo ptaní se na absurdní otázky třeba pomáhej své mamce…
A ještě, jak to jako myslíš, „pár věcí“? To myslíš asi něco jako plazmovku, iPod, počítač a jiné ‚potřebnosti‘, že?
Víš, já bych si taky chtěla online půjčit, a stačilo by mi třeba jenom 100 000… A eště lepší by bylo, kdyby se to pak ani už nemuselo splatit, viď? 🙂

bolak

napiš Braníkovi, to je místní milionář ze zámožný rodiny, jeho děd vymyslel párátko