vevinka007

Chtěla bych se zeptat, jestli..

Dobrý den , chtěla bych se zeptat, jestli najdu člověka, který by PŮJČIL i milióny / miliardy korun, a pak mu to splácet..
Ale třeba si koupit nahrávací studio apod.. A ZAČÍT zpěvem a zpěvem vydělávat a dávat mu/jí to děkuji
Doplňuji:
Dochy: A jak si ty lidi najít na googlu, jak se jmenují, či jak je nazvat?:D Děkuji

Nejlepší odpověď
Mapel

Nejdříve musí být nabídka. Co z toho budu mít když půjčím. A proč kupovat studio, když chceš jen zpívat. Když chci mouku, taky nekoupím mlýn. Už toto je zarážející a řádný investor od toho uteče.

Další odpovědi
briketka10

hudební skupiny a zpěváci nejdřív něco
natočí a potom jdou do studia s nahrávkou
nemusí mít na to milióny, ale na zaplacení
toho studia ano ..
jen mám zkušenost se skupinou, která takto
nahrávala ve studiu a nahrála několik CD -
jela do Anglie za vydělané peníze :)
Doplňuji:
zde máš odkaz na nahrávací a masteringová studia :
https://www.go­ogle.cz/search?new­window=1&site=&sou­rce=hp&q=hudeb­n%C3%AD+studi­o&oq=hudebn%C3%AD+stu­dio&gs_l=hp.13­..0l9.3780386­.3790090.0.3796660­.14.8.0.6.6.0­.184.902.5j3.8­.0...0.0...1c­.1.14.hp.X3Fbj2QdCk0

anonym

Ty bys chtěla asi svého producenta. A miliardy vložit do neznámého umělce?
To je absurdní představa i v případě, že by se jednalo o nskonale vyjímečný talent.

Dochy

Takoví lidé existují, ale je problém jepřesvědčit o tom, že se jim to vrátí. Pokud by se nechali pesvědčit příliš snadno, neměli by z čeho ty peníze půjčovat 😉
Doplňuji:
Říká se jim investoři. Ale pokud nemáš alespoň nějaké jméno, tak nejspíš nemáš šanci a Tvá žádost bude odfiltrována u 4. asistenta 3. sekretářky…

Pokud máš opravdu alespoň nějaké schopnosti v oboru, začel bych kapelou a s nějakou nahrávkou zkusit oslovit hudební vydavatele.
Pokud neznáš základy hudebního průmyslu, nejspíš nedosáhneš ani na ty miliony.

Braník

pošli sem ten svůj zpěv a pak ti možná koruny pošlu na ůčet
Doplňuji:
dnes se vydělat na zpěvu moc nedá,světem hýbe stahování dat,ten svůj zpěv neprodáš,