chucky

Co máte v plánu dělat přes víkend?

Rěkne te mi, co budete zajímavého dělat o víkendu?
Já musím v sobotu do školy, studuji dálkově.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Bude hezky a tak se půjdem podívat na zahradu co je tam nového. Jestli není třeba něco opravit, poklidit a tak.
Jo,jo. Lenin a mireček říkal: učit se, učit se, učit se.
A napadla mě otázka-za chvíli tu bude.

Další odpovědi
wenda

učit se, učit se, učit se… :(

panenka

v sobotu jedu do bongo brna s dětma a v neděli jedu k rodičům na oběd

Michal

Učit se a uklízet binec u našich popelnic.

anonym

Po dlouhe dobe mam volnou sobotu,tak si skocit zaplavat,na masaz a pak lenosit.

iwetax

Sobota- zabijačka, v neděli pujdem k babi a dědovi na oběd.

afro.minerva

To co dělám denně. Starat se o maličkou, přebalovat, kojit, krmit, hrát si s ní, uklízet, vařit příkrm a oběd, prát, musím vytřít, brouzdat po internetu, jít na procházku, věšet prádlo, žehlit, zase uklízet, koukat na televizi apod. Prostě to, co dělám i ve všední den. Jediné, co nebudu muset dělat, je běhat do kotelny topit, protože tam zajde manžel. Jinak to je den co den úplně stejné, co jsem na mateřské.

Vicki

Chtěla bych se po dlouhé době project na kole,ale určitě budu na jednom,,NEJME­NOVANÉM, servru:-DDD.