Lleni

Co máte nejraději?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

Hořčici

Z uvedeného nemám rád nic. Mám rád uzený bůček a když za celý den nepotkám žádného blbce. A to se mi poslední dobou téměř nestává.

Další odpovědi
Illines

Hořčici

iceT

Hořčici

a hned za ní majonézu,tatarka se mi nějak zhnusila v posledních letech a kečup nemám ráda.

pizlicka

Tatarku

domaci tatarku,delanou mím pritelem.i ma­jonezu,od něj.

Damiana

Majonézu

Asi tu majonézu – protože je svým způsobem základem pro zálivku na salát Caesar a ten já miluji a dávám si hodně často. Jenže musí být domácí (s minutu vařeným žloutkem!), třenými ančovičkami se solí, citrónovou šťávou, Worcesterskou omáčkou, dijonskou hořčicí a čerstvě mletým pepřem.
Hořčici samotnou moc nemusím, tatarku také nějak nevyhledávám a kečup nekupuji – někdy dělám v létě domácí, ale radši mám protlak nebo sušená rajčata.

anonym

Hořčici

Bez komentáře.

Michal Kole

Hořčici

hanny 2

Hořčici

Ale jen tuhle – http://www.he­llmanns.cz/pro­dukty/dijonna­ise/

M.

Kečup

Doplňuji:
Ale samozřejmě jak kdy a jak k čemu.

briliant

Hořčici

quentos

Hořčici

dijonskou

Jikra

Hořčici

No jo zase ten -Drap- má recht . Já teda z těch 4 možností občas tu hořčici ale jen tak aby se neřeklo.

Kamionacka09

Hořčici

Ale zalezi k cemu,ale takova dobra klobasa s horcici mi chutna..ale hned za ni tatarku pak kecup a majonezu nejmin.

helcaify1

Kečup

Matthew

Kečup

Doplňuji:
U mě je to takové zvláštní ! kečup, protlak, rajskou omáčku a sušené rajčata pozřu, ale obyčejné ani kdyby mě na pranýř dali :D

karel4

Hořčici

je nej