Rokio

Co mám udělat, pokud bych chtěl řídit auto, když mi to psychiatr zakázal?

Jsem schopen řídit automobil, ale psychiatr mi to nedovolil.

Přitom bych nebyl agresivní řidič a nejezdil bych jako pirát silnic. Rovněž jsem dobrý chodec. Chodím téměř vždy po přechodě pro chodce a skoro nikdy jsem nešel na červenou.

Nejlepší odpověď
Drap

Psychiatr zřejmě ví proč. Jediné co rozumného můžeš udělat, je že řídit nebudeš.

Další odpovědi
Schluker

Jeste je moznost ridit auto mimo pozemni komunikace. Tam neni potreba ridicak.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.