Co mám na tohle říct synovi?

Když jsem se byl na něco svého syna zeptat, tak sledoval tohle video: http://www.you­tube.com/watch?v=NPOl-o5a_LY nic jsem mu zatím neřekl…

Nejlepší odpověď
anonym

Muze to znamenat opravdu cokoliv. Od " pobaveni se " u videa az po premysleni o sve sex. orientaci. 🙂 Sama jsem " to " ted sledovala dusledne ! 🙂
At je to cokoliv , tak je vse ok. Zadny zlocin. Na nic bych se neptala. At je synovi 10, nebo 30. Kdyz bude mit sam co rici, tak rekne. Protoze , i kdyz se zeptate , jeste neznamena , ze syn rekne pravdu. -iv-

Další odpovědi
hanulka11

No a co bys mu chtěl asi říct, pozoruje chlapské „pozice“, myslím, že bys v tom neměl hledat nic špatného .

Možná by to bylo divné opačně ,kdyby on načapal tebe, ne?????Co bys mu na to řekl, kdyby se zeptal…tati, na co to koukáš??

Drap

Osobně bych mu asi neříkal nic, také ovšem zíleží na tom, jak je starý.

aramah

Tak to nevím co řešíte.Na tom není nic k vysvětlování.

lukas.zmizik

no ja nevim…videl sem teda horsi veci

štamgast

Hanulka má pravdu. Alespoň nesleduje porno.

terry

A kolik mu je let?

Meropa

A syn Ti snad také něco říká když se díváš na video???
Ale abych odpověděla na otázku: řekni mu, co Tě napadne, když Tě nic nenapadne tak nic neříkej.

Pomelo74

Očividně ho baví fotbal…