DoctorWho

Co mají všichni v poslední dobou s astrálnim cestováním?

Co se to děje? Co se stalo? O co jde?

Nejlepší odpověď
badisko

Nic se nedeje deti se nudi a chcou byt zajimavi …take chcou vyzkouset neco noveho a mozna kapnout na nejake to tajemstvi …jenze o tom vedi prd …tak to pisou zde a predstavuji si jak to bude zajimave a cekaji od toho nejake vzruseni ktere ve svem pubertackem zivote postradaji …
Kazdy z nich by chtel vedet jak na to ..ale nikdo z nich si o tom nic neprecte …coz je velky problem …nevedi kde zacit ikdyz by mely nejdrive zacit meditaci coz neni pro kazdeho nejak narocne je to jen zmneneny stav vedomi …mezi meditaci se da take pocitat napriklad cteni ..koukani na TV …atd …vse se odviji jen od urovne mozkovych vln v c iklech za sekundu …detem nic nerikaji zmnenene stavy urovni Beta ..Alfa ..Theta ..Delta …pokud neovladnou alespon zaklady nemuzou se oprostit od sveho fizickeho tela ..to je vic nez jasne …
Tyto praktiky nejsou nijak mysteriozni a nejsou zahaleny velkym tajemstvim ..je to proste jen proces jak se vedome orientovat v nekterych 4 fazich ktere jsem pred chvili zminil …tim by meli zacit pak se mohou posunout dale …
Astralni cestovani je az …na urovni Theta ..coz je 4–6 ciklu za vterinu …(Hluboka meditace …ktera se da priradit k vedomemu strednimu az hlubokemu spanku ..v teto rovine je slozita astralni projekce ..je to take stav blizky hehkemu bezvedomi procitani z teto meditace je ponekud obtizne …
PS ; Bdely stav je Beta 15–18 ciklu za vterinu .....astralni cestovani je vlastne jednoduse receno opusteni sveho hmotneho tela tim padem cestovani do jinych dimenzi …

Další odpovědi
Kelt

Opravdu všichni? Varuji Tě. Nedělej to. Nemusíš se vrátit takový, jak odcestuješ. Půjdeš do zoo a strčíš ruku do tygří klece? Asi ne. A toto může být ještě nebezpečnější.

www

Poněvadž všechny podobné pavědy mají dnes zelenou, každý může hlásat kdejaký blábol a lidé to považují za ‚in‘, byť se to nijak logicky ani vysvětlit nedá.
Cosi přečtou, sice tomu nerozumí třeba ani slovo, ale hlásat nesrozumitelné citace budou dál, chtějí být totiž ‚sečtělejší‘ 😁
Tedy je to hloupost, pouze neškodná zábava.
Doplňuji:
Pokud ale nahradím složitý pojem ‚astrální cestování‘ jednoduchým slovem představa, nic proti tomu. Jenže to není tak cizokrajné a zvláštní a pro zastánce asi jen nuda, byť rozdíl není ve skutečnosti žádný. 😁

Mc Merkurion

vylezlo sluníčko a zapomněli si vzít čapku,no a takhle to dopadlo…

Roman71

Lidi láká tajemno už od nepaměti. U „astrálního cestování“ jde v podstatě o to, navodit si uměle takový stav (bez)vědomí, při kterém má člověk pocit, že je mimo své tělo. Ve skutečnosti se ale nachází v hypnotickém spánku na úrovni frekvence, kterou tady popisuje badisko. Každý, kdo tohle zkusil, ani netuší, s čím si vlastně zahrává.
Nevím, jaký názor na tyto praktiky máte vy, ale já je řadím do kategorie Spiritismus. Vyhýbejte se takovým věcem, jak jen to jde, i když jsou toho plné filmy a vypadá to velmi lákavě. Nemuseli byste to v horším případě vůbec přežít. V tom „lepším“ se vám po několika takových zkušenostech nejspíš začnou objevovat halucinace, ať už zvukové, nebo obrazové. To je varovný signál, že už něco není v pořádku.
Pryč od toho!
Doplňuji:
Mimochodem je to jako droga, lze si na tom rychle vytvořit závislost, které se potom člověk špatně zbavuje už jen kvůli strachu z halucinací.
Lidi už se asi natolik nudí, že neví co by z nudy dělali.

ptáč

Vyšinutí smyslu? Vtíravé myšlenky? Duševní nemoc?

anonym

Je to zcela neškodná věc.Mě osobně se to podařilo pouze ve snu, kdy jsem třeba zkoušel zasunout ruku do zdi a cítil jsem takový chvění.Nic se vám nestane a vrátíte se vždy.Jenom člověk, co není duchovně připraven , se může zděsit, či přímo ochrnout strachem, až se k němu přiblíží nevivinuté bytosti, vypadají jako strašidla, ale ublížit nemohou, jen se člověk poděsí.Ale celkově platí, nikdo by to neměl dělat pouze pro zábavu.Jen když člověk ucítí ve svém nitru, že ho tato oblast volá, a je připraven.Nikdy né ze zábavy.
Doplňuji:
Samozřejmě zde je možno uzřít mnohé nádherné věci, mnohá poznání, setkat se s ostatními astr. cestujícími, putovat kamkoli i do vesmíru , a to rychlostí myšlenky.Je to překrásný svět.