Lgee

Co mají kosti společného se vzhledem obličeje?

No a v tom případě by nemělo být možné změnit KONTUROVANIM obličej tak aby si nebyl vůbec podobný ne? podle všech videí to tak je, ale na jiné stránce mi píše s argumenty někdo opak – že na tom nezáleží. Proto mám z toho zmatek.

Nejlepší odpověď
Drap

I všechny svaly na obličeji se vytváří podle kostí, na svalech potom kůže. To znamená, že jednotlivé svaly a vzhled celého obličeje je stavěný na kostech, což ovlivňuje celkový vzhled obličeje.

Další odpovědi
led

Kosti sú nosná konštrukcia mäkkých tkaním človeka. Platí to aj pre tvár.
Pokiaľ chcete zmeniť tvár nestačí ani nános líčidla ako omietka na dome, ale musíte zmeniť aj ďalšie identifikačné znaky svojej osoby a osobnosti. Spadajú do toho hlavne vaše charakteristické znaky, spôsob obliekania, pohyby a reči a hlavne vaše často aj nechcené návyky, napríklad vyjadrenie vašich myšlienok.

Malvína

Lgeeho.