horaad

Co koupit mamince k Vánocům?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Nejen dárkem sdělíš, že ji máš ráda. Nejen dárek potěší. Cokoli koupíš své mamince, bude to dárek od tebe pro svou maminku a to bohatě stačí. Netřeba nic vymýšlet. Prostě cokoli.
A jinak tě musím velmi pochválit. V dnešní době takových holek (doufám, že jsi holka) a umíš krásně napsat otázku. Vánoce s velkým V, otazník na konci otázky a bez mezery. Paráda a velká gratulace. Maminka musí mít velkou radost, že tě má.

Další odpovědi
brillant

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=Co%20kou­pit%20mamince%20k%20Vá­nocům

anonym

Brilante,umíš taky něco jinýho?
Víš,že lidé rostou,dospívají a nejsou pořád stejný dárky a doba plyne?