zjentek

Co když přijdu s tezí, že vesmír má tvar double helixu?

Co když přijdu s tezí, že vesmír má tvar dvoušroubovice a prosadím ji?

Nejlepší odpověď
hapiky

Jakože jedno obří DNA?
Na všechna tvrzení jsou potřeba důkazy. Bez důkazu do chrámu uznání nechoď!

Další odpovědi
aliendrone

No co, nezbývá než popřát HODNĚ ŠTĚSTÍ při shánění důkazů potvrzující tvoji tezi. ;) :D :D

Postmaster

S tvarem vesmíru je to jako když si lidi mysleli že je země placatá a slunce obíhá kolem země, myslet znamená nemít vědmosti.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

@hapiky: Jistě. A všude okolo samožřejmě další a další obří DNA. Miliony, miliardy…