Co je vinou,že jsem sklerotický? Chybí mi nějaký vitamín či minerál ?!

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste pít čaj.

SKLEROSAN (polský čaj) – species antiscleroticae Obsahuje květ i plod hlohu, plod jeřabiny, chaluhu mořskou, řebříček, kůru krušiny olšové, jmelí, truskavec. Obdobný český čaj = Alvisan neo.

Další odpovědi
anonym

Mládí,hochu,chybí nám mládí.Nesmutni,nej­si v tom sám.Je nás mnohem více!

hanulka11

nevím, manžel to má taky :D:D:D

Drap

Nevím, jestli tě to potěší, ale určitě nejsi sám. Asi to přináší věk.

IK

Může. Ucpávání cév cholesterolem i negativní vliv na paměť může způsobovat vysoký Homocystein díky nedostatku B12, B6 a kyseliny listové.

venkovan

Skleróza je skvělá věc.
Zejména když tě soused najde ve své ložnici s jeho manželkou.