bobrik

Co je to štěstí? Je nožné, že někdo neví co to je?

Nejlepší odpověď
annas

Každý má jiné měřítko pro štěstí, subjektivní pocit.

Odpovím jedním citátem.
„Štěstí je trvalým a odůvodněným pocitem uspokojení ze života.“ (Dorothy Thompsonová).

Další odpovědi
anonym

Myslim , a verim … a doufam , ze kazdy z nas v zivote zazil a zazivame neustale nejake pocity stesti . 🙂 -iv-

Berušinka

Štěstí je abstraktní věc – to nemůžeš pojmenovat a říct přesně, co to je.
Každý spatřuje štěstí v něčem jiném.

dědapetr

Co je štěstí,štěstí je jen muška zlatá.
Doplňuji:
Skutečné štěstí je vždycky tam, kde je nehledáme. Přichází vždy jako dar a nedá se na životě vybojovat ani vyvzdorovat.— Nicolai Hartmann

led

Šťastie, to je zázrak života.

kosaaaak

Štěstí? Zeptal jsem se googlu a víš co mi doplnil automatickým vyplňováním?

„Štěstí je krásná věc mp3“