Avatar uživatele
Kepler

Co je příčinou škytání a proč jej mnohdy nedokážeme zastavit?

Asi ta otázka tady už byla, ale pořád nevím. Škytají i nějaká zvířata?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone, Edison před 1481 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Autista

Někdo mi říkal, že je to svalová křeč, ale co je na tom pravdy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Nojo, mlaďas co ví prd, kam to dnešní mládí spěje? Tak se pouč bejku! >

Kdekdo ví, že škytavka je z toho, když na tebe někdo myslí. V tvém případě jsou to zástupy dojatě vzpomínajících a roztoužených babuchen. A protože je jich MOC, tak se toho nejde jen tak zbavit, chápeš? Tudíž propříště buď CHYTŘEJŠÍ, teď ti nezbývá nic jiného, než si vyžrat, co sis navařil! ;) :D :D

Upravil/a: aliendrone

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
df

Škytavku nemívam tak často. Příčiny jsou u mě buď po prvním polknutí nějakého suchého jídla, napití se něčeho studeného, nebo odkašlávání.
Vždy na 100 % zabere hluboké nadechnutí a zadržení dechu. Ještě se mi nestalo, že by to nefungovalo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

U mého otce měli podezření na podráždění bránice kardiostimulátorem. Nakonec se to nepotvrdilo, i když přičina zjištěna nebyla. Škytka ho držela asi deset dní… Pět z toho byl s tím v nemocnici. Nakonec zabral babkovský recept, ovšem bez zjištění příčiny.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Edison

df: To, že se tobě nestalo, že by to nezafungovalo neznamená, že to je 100% účinné. Buď si jist, že je dost případů, kdy to nezabere a je nutno nechat až postiženého hospitalizovat. Ještě více je těch, na kyterých tento postup nefunguje, nebo jen velmi dočasně. Na mě tohle třeba nezabírá.

před 1481 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek