Mili @

Co je před koncem nekonečného vesmíru?

Doplňuji:
Já si nedokážu představit ani NEKONEČNO…

Nejlepší odpověď
Jahoda

Také by mě zajímalo, co je spíš za ním. Já si myslím, že ještě něco je, ale není to prozkoumáno. Já jsem si to nedávno vysvětlila takto:

My jsme na Zemi a Země je molekula Vesmíru. Vesmír je molekula něčeho jiného, ale čeho..?

Takže já si myslím, že Vesmír není nekonečný a že je to nějaká obrovská planeta a my, jakožto Země, jsme v ní. Já si to totiž nedokážu jinak vysvětlit 😁

Další odpovědi
Miroslavst

Mě by spíš zajímalo co je za ním. Před ním je toho spousta.

Elk

Taková malá budka a v ní sedí a na nás čeká výběrčí daní…

iq

Milá Mili @:Namalujte si kružnici a jezděte tužkou pořád po obvodu dokud nenajdete konec kružnice 🙂Tak takhle vypadá nekonečno:-))

Tata

To že nechápeme nekonečno je pravděpodobně dáno tím, že žijeme v třírozměrném prostoru. Jeho nekonečnost se dá jakš takš naznačit a to tak. Ze čtvrtky si odstřihnete asi centimetrový pásek a ten slepíte do kroužku. Ale před slepením jeden konec otočte o 180°. Po zaschnutí na jednu sranu pásku namalujte jedním tahem nepřerušovanou čáru. Aníž by jste přerušila tah tužky čáru uděláte na obou stranách. Tedy nekonečnost vesmíru je v jeho velikosti a zakřivení. Pokud se ptáte co je za vesmírem, tak existují teorie o paraelních vesmírech. Představte si, že vesmíry mohou být na sebe navrstveny jako slupka na cibuli, tedy jeden vedle druhého a pokud to někdy budeme umět, můžeme procházet z jedné dimenze do druhé. To ale stále ještě není všechno. Tak jako u nás existuje trojrozměrný prostor, proč by nemohl existovat čtyř rozměrný nebo deseti rozměrný vesmír. Pokud se mě ale ještě nyní zeptáte a co je za těmi všemi vesmíry, tak na to si musíte počkat až na to někdo přijde.

smutnydrak

to je jednoduchý..... je tam ještě pořád ten nekonečný vesmír… 😁