sesednizkola

Co je po smrti?

Ahoj kluci,

Jsem na otázky.cz už pár let a rád bych se zeptal, co je po smrti? Co bude až my umřem?

Děkuji moc všem! Ahoj, Marek

Nejlepší odpověď
da ny

Máte několik možností.
Počkat a zjistit sám.
Spoléhat se na výklad některých učení, náboženství apod-.
Vzít na vědomí, fakta/vzpomínky lidí/dětí na minulé životy.
Až my umřeme, naše duše opustí tělo. Život na planetě Zemi poběží dál.

Další odpovědi
led

Nevadí, že nie som kluk? zjavne myslíte nie www.otázky.cz (tento web je nedostupný), ale www.odpovedi.cz

„Co bude až my umřem?“
Život bude pokračovať ďalej. Len to nebude náš život.
Nemyslite na smrť, myslite na život.

paul1

Těžko říct. Možná nic, možná reinkarnace. Touto problematikou se zabývala u nás Dr. Foučková (knihy „Jsem“ a „Já jsem“), ze světových autorů Dr. Moody, Edgar Cayce a další. Z náboženských směrů uznává reinkarnaci buddhismus i hinduismus.

http://internet­week.cz/deset-nej/reinkarnace-10-pozoruhodnych-minulych-zivotu-

Zdroj: http://lecitel­davidek.cz/smrt/e­xistuje-zivot-po-smrti

quentos

Ano, rád by ses zeptal.
Použij zdejší vyhledávač.

AlfonzSP

Po smrti je dedicke rizeni a potomci se sejdou a zhadaji se jak mali kluci.

marci1

To nikdo z nás „určitě“ neví a je to dobře, poněvadž si „to“ může každý představit podle svých vědomostí, znalostí, náboženství a představ. 🙂

Otazník123

Co je po smrti? – úplně to samé co před narozením! Není jediný důvod, aby bylo nějaké pokračovaní něčeho, co by někteří nazvali duší, apod. Po miliony let člověk nic nevnímal, do doby než se narodil a není jediný důvod, proč by se do tohoto stavu nemohl na další miliony let vrátit. Prostě se ocitne ve stejném stavu jako před narozením – v ničem. Je jasné, že když už člověk jednou žije, je pro něj tento stav těžko představitelný. Ale je to tak. A že je takový konec smutný? To si musí každý vyřešit sám v sobě jak se na to bude dívat.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.