Co je nejlepší na potlačení erekce?

Jak ho rychle zkrotit 😁

Nejlepší odpověď
anonym

Pár tahů, nebo studený mokrý hadr na klín.

Další odpovědi
Nerevarin

Pokud jsi heterosexuál, tak videa Jana Zelenky.

lexx

pohled na ceny v marketu a potom na svou výplatní pásku

Petrovskalui

Poradíte mi prosím co je nejlepší na podporu erekce? Manžel s skrz to hodně trápí a taky nám to dost ničí náš vztah, tak bych mu s tím chtěla pomoct.

Renikled

Opravdu? I v dnešní době? Vždyt to se dá řešit úplně bez problémů pomocí prášků na erekci ne?

Petrovskalui

Vy s tím máte zkušenost? Dokážete mi poradit co se vyplatí koupit na to?

Renikled

Mám zkušenost, bez problémů to řeším díky ardorinu, který si pavidelně objednávám z obchodu supererekce .cz Za slušné peníze, vždy ho mám po objendání rychle doma a funguje spolehlivě a hlavně rychle.

XenieRo

Ahojky, já bych spíš měla dotaz, jak erekci prodloužit? Tedy myslím oddálit ejakulaci? Je na to nějaký přípravek?

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.