Avatar uživatele
zjentek

Co je nám po tom, že Anglie píská kovidu konec?

Když ani není v EU...

Zajímavá 0 před 256 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Disraeli

Říká se tomu "zahraniční zprávy". Je úplně jedno, kterého státu na světě se to týká nebo co je to za zprávy. Jsou to zprávy, je to jejich účel, informovat.
OSOBNĚ se o to zajímat nemusíš a nic ti do toho není. Jedná se však o informovanost. Za prvé už jen z principu, za druhé kvůli cestám, které s VB souvisí (turistika, práce, stěhování, příbuzní,...) nebo vůbec čehokoli, co souvisí s Anglií.

Upravil/a: Disraeli

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ametyst

Jistě. Musíme počkat, co na to řekne Německo, Rakousko a Brusel. :-)) Vůbec se divím, že to naše zprávy přinesly, protože Boris to teprve dnes odpískal v parlamentu. Žádné roušky, žádná omezení pohybu.

Avatar uživatele
Pepa25

Ametyst: máte na víc, než za vším vidět Brusel, ne? Mimochodem určitě jste zaznamenala, jak se pod Borisem houpe židle - vyhlášení zrušení roušek (i když má k němu dojít až 27.1.) se určitě pro vylepšení popularity hodí ;-)

Avatar uživatele
Pepa25

UK: https://www.worldometers.info/… druhý graf - omikronová vlna vyvrcholila 7.1., od té doby klesají, Německo: https://www.worldometers.info/… vrcholí teď, Česko teprve začíná jít nahoru. Normální člověk si z toho vyvodí, že každá země má jiná opatření, v totmo případě posunutá podle nástupu omikronu. Nenormálnímu nezbývá, než se hloupě ptát ...

Avatar uživatele
zjentek

"Normální člověk si z toho vyvodí, že každá země má jiná opatření, v totmo případě posunutá podle nástupu omikronu." Proto se ptám, co je nám po tom. Čteš vůbec ty otázky?

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava